Sramoto jedna (webber samp)

Započeo ZicMortal, Avgust 27, 2010, 18:46:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Mislim, dolazite mi svaki jebeni dan i reklamirate stalno. Moji admini se stalno žale. Evo jučer sam pobriso server_log.log i evo opet danas doÅ¡o jedan reklamirat. DoÄ'u lijepo svako dana malo po malo izreklamiraju, malo čitaju po serveru... i boli njih kurac. E pa dosta toga... prekinite jebeno reklamirat ili ću ja poduzimat 'mjere'. Stvarno nije u redu od vas, već sam se žalio prije.. ali meni se ćini da je tu neko od vaÅ¡ih admina koji svako malo dolaze - al stvarno ste jadni sa takvim načinom.

Više dokaza nažalost nemam jer sam jučer pobrisao server_log.log koji je bio velik 10 MB, isto tako sve .log fajlove u kojima sve piše. Stavio bih više dokaza al jbg. Ako tako i nastavite onda ću imat...

(Webber samp server - 88.198.69.101:7785)


Citat[11:46:22] [part] Marko_Lee has left the server (15:2)
[11:46:22] Igrac ID: 15 je upravo reklamirao, te je kickan.

Želim vašeg tog head admina da se izjasni.

Namjesti da kad ti dode igrac se vidi ip,ako reklamira banaj mu zauvijek ip i rijesen ti problem...al inace ako je tako i ako se dokaze da su od tamo treba im zabraniti spominanje njih na ovom forumu
Ja budem dosao sad igrati na Edimax :)
da ne bude da gubite igrace

ZicMortal

Nije meni bitno IP kojeg reklamira (mogu ga nabavit ako baÅ¡ bude potrebno), al stvar je u head adminu koji mora reć svojima da ne reklamiraju po drugim serverima.  :-\

EDIT - evo lika kojeg smo prije pol sata banali.


[18:29:22] [chat] [Roso_Sanchez]: imam jedan dobar server
[18:29:38] [chat] [Roso_Sanchez]: ako oces
[18:29:50] [chat] [Roso_Sanchez]: weber
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2010, 18:55:48 POSLE PODNE od ZicMortal

pa daj ip od onih koji su reklamirali... ovako mlatis praznu slamu

Evo me ja uvijek doÄ'em da se ispricam jer radim novi mod i nemam vremena igrati,sta se tice toga reklamiranja mislim da ja nemogu tu nista,pa nisamim ja tata da znam sta oni rade,nabavi anti ip,stavi zabranjene rijeci,anti web i stvar rijesena,bas sta djuro kaze banaj im IP,drugacije nemozes nit ti ja mogu puno pomoci.Al se ispricavam u ime Webera ko webera,a igraci nek se sami ispricavaju......

RANGE BAN THE BEATCHES!!!!!!!!!!!!
Oprostite, oduvjek sam htio ovo reci. :P


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Naći govoriš da te nije briga. Moj server ima anti IP, samo šta tvoji 'igrači' svašta isprobavaju kako bi prešli preko antiipa. Možeš im bar reć da prestanu, nisam takav stav od tebe očekivao, al ipak... ako ti se šta 'desi' sa serverom (u slučaju da ovi tvoji nastave).. neću ja bit kriv, to moraš mojim 'igračima' reć.

Možete lock.

Evo otvorio sam i temu na nasem forumu da me ne brukaju i reklamiraju po edimaxu jer ja ne radim na takve nacine,a sad bas me briga sta ti mislis al ja krvavo radim za svoj server i treba ga placat i odrzavat ne slazem se sa tobom da me nije briga(kolike sam samo pare dao za njega koliko vec postoji pola godine)....

ZicMortal

Dao sam i ja pare za svoj server... ali se barem nepravim da me nije briga za njega (ako već donekle trošim novac moram se i brinut za njega)


Kažem ti, dovoljno je reći svojima adminima i ostaloj ekipi da ne reklamiraju i ti si odradio Å¡ta si trebo. Ako se naÄ'e neko od igrača ja ti dam IP i ti to BANAÅ . (5 sekundi posla), a ako je to problem onda je problem u tome Å¡ta imamo problem  :-\

CitatDao sam i ja pare za svoj server... ali se barem nepravim da me nije briga za njega (ako već donekle trošim novac moram se i brinut za njega)


Kažem ti, dovoljno je reći svojima adminima i ostaloj ekipi da ne reklamiraju i ti si odradio Å¡ta si trebo. Ako se naÄ'e neko od igrača ja ti dam IP i ti to BANAÅ . (5 sekundi posla), a ako je to problem onda je problem u tome Å¡ta imamo problem 
Upotpunosti se slazem ni jedan server nije Ä'aba sve su to novci i mukotrpan rad i ot treba postivati,a sve se tice IP-a ok moze,jer kao sta sam i naglasio ja ih nemogu 100% kontrolirati sta ja znam sta on radi dok ga nema na serveru,a da cu im reci reci cu im,vec sam im i na forumu objavio da me ne brukaju...