Pretrazivaci iskoriscavaju 90% CPU

Započeo pajdomen, Februar 09, 2018, 16:34:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: #TheV1nny poslato Februar 11, 2018, 14:00:00 POSLE PODNE
Opera previse opterecuje sam kompjuter i procesor,probaj da skines neki drugi browser poput Google Chroome :)

Skidao sam i Google,Mozilu,Brave(Nekakav :D),ali uvek kada udjem na taj sajt je 90% koristi od processora...

Citat: Reduktor poslato Februar 11, 2018, 16:01:17 POSLE PODNE
Skini AdBlock i NoScript ak sumnjas u mene

Ne sumnjam,ako skinem ADblock necu moci da gledam,posto i oni moraju neku zaradu da imaju :D
Ali probacu NoScript samo da se smanji temperatura,a da nije mozda da treba termalna pasta da se stavi?
Takodje,ne sumnjam u tebe,ali ti mozda imas bolji PC,kod mene izlazi 65 temperatura i zelja mi je da popravim to :D
Poslednja Izmena: Februar 11, 2018, 17:07:13 POSLE PODNE od l4n4s4c4o

Citat: l4n4s4c4o poslato Februar 11, 2018, 13:46:25 POSLE PODNE
Nema nista?Huh
https://imgur.com/a/CDcAN
Koliko toliko ne razumem sto se iskoriscava toliko processor je Q9500 2,83GHz 4GB ram memorije

Koristim Windows 10 x64 verziju skinutu od Microsoft sajta,i odmah aktiviranu,ne znam do cega je problem :)
Kada instaliram Windows 7 plav ekranj pocinje da se javlja,zato sam na Windows 10,onako bi se vratio na 7 :)
Nije moguce da ti svaki windows 7 sistem pokazuje plavi ekran.
Skini ovaj https://webforpc.com/software/operating-systems/windows-7-ultimate-download-iso-32-64-bit-free/
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Februar 11, 2018, 17:53:11 POSLE PODNE
Nije moguce da ti svaki windows 7 sistem pokazuje plavi ekran.
Skini ovaj https://webforpc.com/software/operating-systems/windows-7-ultimate-download-iso-32-64-bit-free/

Hvala,inace pokusao sam sve verzije Windows 7,jedino nisam Starter zato sto on maksimalno moze podrzati 2gb,ako se ne varam.
Ne znam zasto se pojavljuje plav ekran,ali sada sam Windows 10 namestio da lepo radi,gledao sam klipove na YT za ubrzanje i uspelo je :D
Ali uvek kada gledam bilo kakav klip na YT-u uvek je temperatura veca od 50 stepeni

Citat: l4n4s4c4o poslato Februar 11, 2018, 18:25:30 POSLE PODNE
Hvala,inace pokusao sam sve verzije Windows 7,jedino nisam Starter zato sto on maksimalno moze podrzati 2gb,ako se ne varam.
Ne znam zasto se pojavljuje plav ekran,ali sada sam Windows 10 namestio da lepo radi,gledao sam klipove na YT za ubrzanje i uspelo je :D
Ali uvek kada gledam bilo kakav klip na YT-u uvek je temperatura veca od 50 stepeni
Mora ti raditi ovaj ultimate sto sam ti poslao jer ja msm da win 7 radi na 1ghz i 2gb rama.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Februar 11, 2018, 18:45:22 POSLE PODNE
Mora ti raditi ovaj ultimate sto sam ti poslao jer ja msm da win 7 radi na 1ghz i 2gb rama.

Kakve veze imaju specifikacije?
Imam veoma los laptop,furam Windows 7 sa 1gb rama i 1,5GHz,ali eto mozda nije problem Windows vec Ram,Processor,Graficka :)
Ne zelim da gubim vreme na instaliranje 7,posto mi sada 10 radi super i nema potrebe za tim :)
Inace ako pocne da zeza pokusacu Windows 7,ako se pojavljuje plav ekrna onda ne znam sta mu moze biti :)