Windows 7 download?

Započeo pajdomen, Januar 07, 2018, 13:51:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Da li ima neko instalaciju za Windows 7 Ultimate x64,treba mi posto mi ne ide ova 10-tka(Iako kazu da je bolja za gaming,igre,i ostalo da je optimizovanija),to se kod mene ne primecuje.
Pa ko ima neka posalje najbitnije je da radi instalacija,i hteo sam da pitam da li postoji Windows 7 Gaming OS?
Kad mislim na Gaming da je to i zapravo napravljen,posto sam cuo da postoji takvo nesto?
Ovo je 3. tema da otvaram znam da sam dosadan,ali eto :D


Izvoli win 7 https://webforpc.com/software/operating-systems/windows-7-ultimate-download-iso-32-64-bit-free/
Win 7 Gaming OS? Nikad cuo za to, cuo sam za mGame (linux distro), PlayOnLinux(linux distro), RemixOS(android OS), PhoenixOS(android OS), SteamOS (najbolji OS za igre.) Cuo sam za neki Win 7 Gamer edition, ali je cisto sranje jedino je tema promenjena.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SteXi.ılllı. poslato Januar 07, 2018, 14:01:51 POSLE PODNE
brate imas https://thepiratebay.org/ jel toliko tesko naci?

Da vidis kakvo mi je stanje sa kompom,bilo bi :)
Imam problem kompjuter kada je na Windows 7 ima restarte,dolazi do plavog ekrana smrti(Blue Screen of Death),i zato sam pitao,nasao sam na TPB neki ali kad ga instaliram posle 10 min se pojavljuje,zato se ja lepo vratim na 10 i zavrsim posao :)
Sada windows 10 radi bolje,nije vise home vec pro i leti :D

Citat: Linsco poslato Januar 08, 2018, 01:42:42 PRE PODNE
Da vidis kakvo mi je stanje sa kompom,bilo bi :)
Imam problem kompjuter kada je na Windows 7 ima restarte,dolazi do plavog ekrana smrti(Blue Screen of Death),i zato sam pitao,nasao sam na TPB neki ali kad ga instaliram posle 10 min se pojavljuje,zato se ja lepo vratim na 10 i zavrsim posao :)
Sada windows 10 radi bolje,nije vise home vec pro i leti :D
Ne znam stvarno, ja sam skinuo sa tpb-a i nisam nikad imao problem, mozda je samo do tvoje masine :D

Citat: SteXi.ılllı. poslato Januar 09, 2018, 01:47:50 PRE PODNE
Ne znam stvarno, ja sam skinuo sa tpb-a i nisam nikad imao problem, mozda je samo do tvoje masine :D

Do masine jeste,ali ne razumem na Windows 7 se komp restartuje dok na Windows 10 odlicno radi?

Citat: Linsco poslato Januar 11, 2018, 19:45:18 POSLE PODNE
Do masine jeste,ali ne razumem na Windows 7 se komp restartuje dok na Windows 10 odlicno radi?
Mozda ti jednostavno sama konfiguracija bolje podrzava 10 nego 7..