Vaše mišljenje

Započeo LoOdaK, Decembar 22, 2017, 20:08:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz svima

Razmišljam uzimati komp i znači imam 2 koja bih vjerovatno uzeo ali ne znam ima li ko kakvih iskustava oko grafičke kartice

U jednom se nalazi GTX 750 Ti,bez napajanja Å¡to radi a u drugom GTX 730 (takodje bez napajanja).

Ima li neko neku od ovih grafičkih kartica i ako ima kakve su,jesu solidne i koja je razlika izmedju kartica,mislim koliko je 750 Ti bolja u odnosu na 730?

CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Znaci vako buray gtx750ti je odoka jedno 4x jaca od gt730

Citat: Reduktor poslato Decembar 22, 2017, 20:21:12 POSLE PODNE
Znaci vako buray gtx750ti je odoka jedno 4x jaca od gt730
Ok,hvala, pa gledao sam da je jača al me zanimalo koliko optrilike :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Ja imam gtx750ti znaci grtafa ubija predobra je

Citat: Reduktor poslato Decembar 23, 2017, 17:43:19 POSLE PODNE
Ja imam gtx750ti znaci grtafa ubija predobra je
Model bez 6pinskog napajanja?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




750Ti prilicno dobar izbor za budzetne racunare, nije preterano skupa a lagano pokrece sve sto na nju 'bacis'.

Za napajanje,ako vec nisi nasao nesto, bih ti preporucio 450-500W 80plus bronze ili silver napajanja kvalitetnijih proizvodjaca tipa Cooler Master, EVGA, Corsair i slicno, jer na napajanju ne smes da stedis. Prosle nedelje je covek doneo na servis racunar koji je tek sklopio, i5, gtx 1070 ali je napajanje uzeo od proslog racunara i jedva je pokretao igre, ubrzo nakon je crklo i par kondenzatora na ploci je puklo jer je probio napon...

Srecno sa kupovinom. :)