Propadanje kroz Spawn

Započeo Fojnica, Decembar 17, 2017, 19:12:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Edit SA
Detaljan opis problema:Pa dodao sam spawn mapu sa interneta, i namjestio sve da spawna tu, i nakon nekoliko kad se reg/loginiju, neke spawna dobro, a neke kroz mapu dole, pa ne znam kako da riješim to, sve sam lijepo naštimao.
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):Znate svi kako izgleda kad propadate.  ::)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Podigni z poziciju igraca kad se spawna ili zamrzni ga na nekoliko sekundi dok se mapa ucita
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci

Jel ih spawna tamo kod onih pickupova na farmi ?

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117490.msg795102#msg795102 date=1513537255]
Podigni z poziciju igraca kad se spawna ili zamrzni ga na nekoliko sekundi dok se mapa ucita
Neke spawna dobro mislim kad se registruju, al neke pod mapu odmah, ne treba šta učitavat, valjda razumiješ.
Citat: Softic poslato Decembar 17, 2017, 20:19:09 POSLE PODNE
Jel ih spawna tamo kod onih pickupova na farmi ?
Obrisao sam OnPlayerRequestClass za Farmu to, imao sam taj bag, obrisao sam, ali i dalje ostaju Kuće/Stanovi/Vikendice na prodaju tamo.
@Softic
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

ovaj gore ti je dobro rekao treba da stavis da freezuje na spawnu 3-4 sec

Nova Kuca Community - Founder , Owner

Citat: Eldin ッ poslato Decembar 17, 2017, 20:32:29 POSLE PODNE
Citat: Łukmember=1996][/member] link=topic=117490.msg795102#msg795102 date=1513537255]
Podigni z poziciju igraca kad se spawna ili zamrzni ga na nekoliko sekundi dok se mapa ucita
Neke spawna dobro mislim kad se registruju, al neke pod mapu odmah, ne treba šta učitavat, valjda razumiješ.
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=400341
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci



Prošlo 48h bez ikakvog odgovora na temu.
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci