Bolex's Script | AntiCheat protiv trollanja.

Započeo Bolex_, Novembar 17, 2017, 21:44:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |

Uh jbt ja zbr da to postavim,  ubacim i vidim kako ljudi dobiju kick a ja mislio oni cituju  :D tnx brt

Citat: Bolex_ poslato Novembar 18, 2017, 15:22:50 POSLE PODNE
Citat: Slade poslato Novembar 18, 2017, 15:10:29 POSLE PODNE
Ubacio sam Bolexe, nemoj me iznevjerit  :D

I sto se tice ovog komentara:
[pawn]//Ukoliko koristite razne tipove anti cheata tipa (Fly Hack, Speed Hack, Airbreak itd) postavite njihove varijable ovdje na (0)
//Kako nebih došlo do problema da slucajno izbaci krivoga igraca ^__^[/pawn]

Znači da se isključi AC za te sustave ili da se očisti za tog igrača koji treba bit kikovan?

Tako je, da se provjera AC na tom igracu iskljuci na kojem je pontencijalno izvršeno 'trollanje' od strane drugog korisnica (koji trolla) da bi izbjegao banovanje neduznih sa servera, to jest da se izbjegne moguća upozorenja za vas administratore kako igrac 'bla koristi speed hack,fly hack' a u biti kriv je troller. Nadam se da si razumio @Slade

@Bolex_ meni AC uglavnom radi bez varijabli, tj npr AirBreak mi radi na principu brzine igrača, onfoot brzine, jer ko može ići onfoot 50-100 km/h, naravno uz provjeru fly-a (padanja - bacanja)

Citat: Slade poslato Novembar 19, 2017, 21:35:14 POSLE PODNE
Citat: Bolex_ poslato Novembar 18, 2017, 15:22:50 POSLE PODNE
Citat: Slade poslato Novembar 18, 2017, 15:10:29 POSLE PODNE
Ubacio sam Bolexe, nemoj me iznevjerit  :D

I sto se tice ovog komentara:
[pawn]//Ukoliko koristite razne tipove anti cheata tipa (Fly Hack, Speed Hack, Airbreak itd) postavite njihove varijable ovdje na (0)
//Kako nebih došlo do problema da slucajno izbaci krivoga igraca ^__^[/pawn]

Znači da se isključi AC za te sustave ili da se očisti za tog igrača koji treba bit kikovan?

Tako je, da se provjera AC na tom igracu iskljuci na kojem je pontencijalno izvršeno 'trollanje' od strane drugog korisnica (koji trolla) da bi izbjegao banovanje neduznih sa servera, to jest da se izbjegne moguća upozorenja za vas administratore kako igrac 'bla koristi speed hack,fly hack' a u biti kriv je troller. Nadam se da si razumio @Slade

@Bolex_ meni AC uglavnom radi bez varijabli, tj npr AirBreak mi radi na principu brzine igrača, onfoot brzine, jer ko može ići onfoot 50-100 km/h, naravno uz provjeru fly-a (padanja - bacanja)

A gledaj, da napraviš varijablu za svaki AC potrebno ti je cca minuta/pol. A možeš i na nacin da uradis provjeru samo za ovaj Anti Trollera i proslijediš ih samo na druge AC kao negativnu provjeru.
Former Developer | COD: Lords Of War - Modern Warfare 3 | Stunt Planet | Global Warfare |