Perfect Gaming | Slike sa otvaranja

Započeo _toretto, Oktobar 15, 2017, 10:27:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako, zelio bih da podelim sa vama par slika sa servera, open je bio sinoc i postavili smo rekord od 95 igraca na SAMP serveru i 85 na TS3 sto je za nas odlicno! :)


Iako je tek 10h ujutru mi furamo 40+ igraca sto je takodje odlicna cifra uzimajuci u obzir da server tek staje na noge.


Zelio bih sve da vas pozovem da dodjete da se zajedno druzimo! :)
HARD WORK BEATS TALENT



E sad samo da neko nesto ne zasere i bit' ce pravo dobar server, samo jako.

Citat: anDro_ poslato Oktobar 15, 2017, 11:02:02 PRE PODNE
E sad samo da neko nesto ne zasere i bit' ce pravo dobar server, samo jako.
Trudimo se da bude sve kako treba, za sada sve funkcionise odlicno, hvala! :)
HARD WORK BEATS TALENT

Bio sam na serveru maloprije, supporteri za pohvalu. Olakšajte klik na td prilikom registracije jer malo baguje, inače sve se čini okej. Sretno :D

inace svi znaju da je *Perfect Gaming* moja zajednica , niste nista postigli , samo je Vosa dokazao koliki je covek (Skamercina propala)

Citat: Contixo poslato Oktobar 15, 2017, 11:42:45 PRE PODNE
Bio sam na serveru maloprije, supporteri za pohvalu. Olakšajte klik na td prilikom registracije jer malo baguje, inače sve se čini okej. Sretno :D
Hvala trudimo se da okupimo sto bolju administraciju, a to oko registracije bice fixano na next update! :)

Citat: Hulk Anderson poslato Oktobar 15, 2017, 12:48:09 POSLE PODNE
inace svi znaju da je *Perfect Gaming* moja zajednica , niste nista postigli , samo je Vosa dokazao koliki je covek (Skamercina propala)
Ja samo skriptam i koliko znam on ima stranicu i pravo na ime tako da ne smaraj bez potrebe ;)
HARD WORK BEATS TALENT

#A.J.


Citat: Foux poslato Oktobar 15, 2017, 18:07:11 POSLE PODNE
Stvarno, sve pohvale. I opet ja prvi haha :D


Hahahaha, hvala i svaka cast! :D
HARD WORK BEATS TALENT

Samo cjepajte. :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •