HTML STRANICA /// THEME/TEMPLATE

Započeo BodeX, Septembar 10, 2017, 21:09:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ga jedna HTML stranica!

Naravno da se zna nisam ja sve radioo(da me ne bi prozivali po komentarima),sa nekih stranih Foruma su uzeti neki kodovi,neke animacije itd...
Takodje i neki djelovii kao na primer NAVBAR su uzeti,ali su editani!

Takodje nijednu sliku nisam ja radio,sve su sa interneta...Mnogo bolje bi izgledalo kada bi neki dizajner uradio slike namjenene za ovu stranicu ali jbg :)

Ovde su neke od slika stranice,pa mozetee pogledati!
Mada se na slikama ne moze videti sve,ima dosta animacija i tako to ali to ne mogu prikazati slikama!
*Stranici hvali Footer to sam nesto radio ali nisam zavrsio nisam imao ideju :D


--- https://imgur.com/a/2DNZm ---

Mozda nekada i objavim kodove stranice,ali to tek kada uradim Footer i jos nesto zavrsim!Mozda bi nekome bilo korisno!

Naravno da kazem!
Kao sto vidite ova stranica kao da je radjena za Zara Gaming RPG Zajednicu, ali NIJE!
Jednostavno nisam imao ideju,i krenuo sam raditi nesto bezveze kao Zara Gaming i tako ostalo jer nisam imao ideju kakva stranica da budee,koji sadrzaj itd...
Tako da ovo nije namjenjeno za ZARU niti ce ikada biti!

Znam da je stranicaa amaterski,jedan slider,navbar i tu ga vezi...Ali nisam jos ni punoljetan tako da sam jos veliki amater ali eto iz dosade radim nesto ovako!
Toliko od mene,Pozdrav   :)
~Admin Level 3 Zara Gaming RPG Zajednice~
www.zara-rpg.com
www.uploaduj.me

mmm vrh
heroin rap - Moskri u kuci, od sledece lajne glava ce mi puci



Hvala svima!

Ima i js-a malo...Nesto sto sam nasao na netu korisno :)
~Admin Level 3 Zara Gaming RPG Zajednice~
www.zara-rpg.com
www.uploaduj.me

Super
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!