[PITANJE] Payoneer

Započeo αησηумσυѕ, Septembar 06, 2017, 10:37:55 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jos jedno pitanje vezano za payoneer, da li neko zna kakve su provizije i ostalo, citao sam juce 20ak strana o iskustvima sa njima i nasao sam neke od stvari

3.15$ koriscenje atma ili podizanje u banci na salteru?

koja je provizija za placanje na POS terminalima ili u prodavnicima?

da li postoji provizija kod prebacivanja sa jednog payoneer racuna na drugi?

interesuje me takodje koliko je odrzavanje racuna, negde sam procitao 29$ ili po 3$ mesecno ?

gde je najbolji kurs za podizanje novca ?



Po meni najbolje je da odeÅ¡ sa majkom,ocom ili nekim starijim rodjakom da ti on izvadi visa electron,tako ti je najbolje,imaÅ¡ full pristup svemu, i ne moraÅ¡ po netu tražit da vidiÅ¡ hoćel te ogulit  :-*
Mapper since 2k13.

Citat: Rovčanin poslato Septembar 06, 2017, 11:06:47 PRE PODNE
Po meni najbolje je da odeÅ¡ sa majkom,ocom ili nekim starijim rodjakom da ti on izvadi visa electron,tako ti je najbolje,imaÅ¡ full pristup svemu, i ne moraÅ¡ po netu tražit da vidiÅ¡ hoćel te ogulit  :-*

imam ja karticu u banci i sve to posto radim ovako ali ovo je za drugi posao za koji mi treba tj morao sam da otvorim ovaj racun, pa me zato zanima :D

Evo, lijepo ti na njihovoj stranici sve piše
https://www.payoneer.com/fees/

Nemaš šta čitati na drugim stranicama imaš njihovu stranicu gdje je opisano sve u detalje koliko ti plaća, koliko uzima provizije i ostale gluposti.Ljudi znaju svašta pričati da bi oblatili nečiji rad pa tako dolazi i to lažnih informacija.

TakoÄ'er ako nemaÅ¡ tu ono Å¡to tražiÅ¡ odeÅ¡ lijepo ovdje https://payoneer.custhelp.com/app/Contact_us?undefined otvoriÅ¡ live chat ili im poÅ¡aljeÅ¡ mail ili čak otvoriÅ¡ temu na njihovom community forumu gdje će ti neki jače rangiran član odgovorit i znaÅ¡ na čemu si

LP

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

30$ godisnje, imam i ja tu karticu.

SLOBODAN SKRIPTER