[Pitanje]Link za skidanje Windowsa

Započeo Wizz_Legacy, Avgust 23, 2017, 20:03:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Treba mi link za skidanje Windows 7-64bit i da moze se obrisati particije,imam jedan ali na njemu se ne mogu obrisati,a gledam na internetu svuda moze,pa ako moze neko da mi da proveren link za windows 7 gde se mogu brisati particije tokom instalacije windowsa,hvala unapred :)

Pogledaj malo na tpb,malo čitaj komentare pa vidi
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Avgust 23, 2017, 20:27:25 POSLE PODNE
Pogledaj malo na tpb,malo čitaj komentare pa vidi
a ne znam brat koji je dobar :) na kom moze se brisati particije

Postoji valjda onaj disk mangament, nzm koji se k zove, znam da je na srpskom "Upravljanje diskovima". Tu imas sve redom, tj da brises particije. Nisam siguran kako se tamo ulazi na win 7, za win 10: Desni klik na "Ovaj Racunar"  > Upravljaj > Skladiste > Upravljanje diskovima.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Avgust 23, 2017, 20:39:49 POSLE PODNE
Postoji valjda onaj disk mangament, nzm koji se k zove, znam da je na srpskom "Upravljanje diskovima". Tu imas sve redom, tj da brises particije. Nisam siguran kako se tamo ulazi na win 7, za win 10: Desni klik na "Ovaj Racunar"  > Upravljaj > Skladiste > Upravljanje diskovima.
Ma znam zato ,al ovo sto ja hocu mora reinstall win


Jel ti zelis da brises/formatiras particije tokom windows 7 instalacije ili? Jer ako to zelis, moras narezati win 7 na neki cd.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Znm sve , nije mi prvi put , ali imam sve Windowse na disk , ali ni na jednom nece se brisati particije,na drugom forumu sam nasao link , lock.