SA:MP Chat Box

Započeo Muma, Avgust 03, 2017, 00:51:48 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Što mislite da li je moguće premjestiti chat box na drugo mjesto?
Ja mislim da je moguće nekako preko launchera na drugo mjesto dodati, a na trenutnom ugasiti ali opet ne kontam kako bih uradio... :D

* ne zanima me da/ne odgovor, već imate li ideju kako bi se to moglo napraviti, čak iako mislite da nije moguće pišite mišljenje.
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2017, 00:53:32 PRE PODNE od Muma

obrisi ovo  :D :D
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school



Postoji mogucnost pomocu sampfuncs, sad zavisi ako zelis samom sebi ili igracima.
Ja sam nasao neki fs,  ali nmp ni kako izgleda, jer nema slika.
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=32376&highlight=chatbox
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2017, 02:48:49 PRE PODNE od SejnurHD
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: SejnurHD poslato Avgust 03, 2017, 02:44:26 PRE PODNE
Postoji mogucnost pomocu sampfuncs, sad zavisi ako zelis samom sebi ili igracima.
Ja sam nasao neki fs,  ali nmp ni kako izgleda, jer nema slika.
http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=32376&highlight=chatbox
Svim igračima. Znam i ja preko TDa napraviti chat i sve to, ali me zanima da ugasim trenutni znači da ga nije moguće upaliti preko F7 i slično i da ga premjestim na novo mjesto.
Ja sam skontao kako bih mogao napraviti preko TDa chat i ovaj "navodno" da bude isključen ali bi stvaralo lag kada bi 30 igrača istovremeno napisali nešto, a pogotovo neku CMD ili neki k... :/

Mislim da nije moguće, mislim, ako ima taj sampfuncs mod koji omogućava, onda preko launchera ga instaliras svim ljudima koji ulaze na server i svima ce se napravit čet kao i tebi, s koje god to strane bilo, i opet govorim ako postoji taj sampfuncs mod

Citat: Slade poslato Avgust 03, 2017, 12:23:30 POSLE PODNE
Mislim da nije moguće, mislim, ako ima taj sampfuncs mod koji omogućava, onda preko launchera ga instaliras svim ljudima koji ulaze na server i svima ce se napravit čet kao i tebi, s koje god to strane bilo, i opet govorim ako postoji taj sampfuncs mod
Ma valjda nešto ima, vidjet' ćemo. :D

Citat: Muma poslato Avgust 03, 2017, 02:36:40 PRE PODNE
Citat: Deko poslato Avgust 03, 2017, 01:01:48 PRE PODNE
obrisi ovo  :D :D

Interesuje me. :D

@Muma drug mislio sam na moj post hahaha
naravno i mn interesuje ali sam ja bio neke gluposti pisao pa se ispravio i reko obrisi (MISLECI NA POST)
halali zivotat, nisam te htio uvrijediti i nadam se da nisam ;) <3 ly :*
Respect: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–..., Denis_Lapi, Blaeks, Ñ"ÊŸÑ"ɱÑ"ÆžÏ,,Ä...ÊŸ, Bryant., TiXoR_,   #old_school


Nista dok Kalcor ne izbaci source code  :D

Citat: Deko poslato Avgust 07, 2017, 00:09:12 PRE PODNE
Citat: Muma poslato Avgust 03, 2017, 02:36:40 PRE PODNE
Citat: Deko poslato Avgust 03, 2017, 01:01:48 PRE PODNE
obrisi ovo  :D :D

Interesuje me. :D

@Muma drug mislio sam na moj post hahaha
naravno i mn interesuje ali sam ja bio neke gluposti pisao pa se ispravio i reko obrisi (MISLECI NA POST)
halali zivotat, nisam te htio uvrijediti i nadam se da nisam ;) <3 ly :*
Nisam odma shvatio. :D
Ma nisi, nmvz. ;D

Citat: Tagić poslato Avgust 07, 2017, 10:28:51 PRE PODNE
Nista dok Kalcor ne izbaci source code  :D
Morat' ćemo nešto improvizovati. :D

Ja mislim da je najpametnije da se držiš originalnog chata iako chatbox preko tda zvuči nevjerovatno i inovativno, ipak treba gledati s pametnije strane.

Citat: Contixo poslato Avgust 08, 2017, 00:26:37 PRE PODNE
Ja mislim da je najpametnije da se držiš originalnog chata iako chatbox preko tda zvuči nevjerovatno i inovativno, ipak treba gledati s pametnije strane.
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Neću za sada ništa da diram. :D lock