Najbolji Server??...

Započeo amox_line, Avgust 06, 2010, 13:22:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: galeb poslato Avgust 13, 2010, 11:57:46 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Avgust 06, 2010, 16:13:38 POSLE PODNE
za otprilike 2 tjedna je global... onda cete vidjet jos bolji mod...

za koji [cenzura] vi svako malo dajete globale ?.... sta nemozete raditi na modu, ali ne da radite jebene globale.... ja sam najvise radi toga otisao.... jebo vas globali... pustite ljude neka normalno igraju a ne svaki put ispocetka....

Pa u njizi igraci dostignu 40 lvl i pun k para

Po meni ti je najbolji ST po skripti - bar meni , ali tu imas sranje s Admin Teamom (otkad sam ja osa s mjesta Heada,ali naravno ja cu to sve banat  ;D )
CH - DObra skripta, samo mi se nesvida sto ima preevise igraca
LB - ljepa skripta i dobra ekipa
;)
Pa sam odluci

CH, dobra skripta, većinom dobra ekipa, RP 3,5/5

Ako hoces dobar RP - geforce server, kao sto je neko rekao, svako ce reci drugi, dodaj par najboljih servera sa Balkana pa ti sam odluci.

Svi koji su na Službenoj Listi dobri su  ;)  ;D

Lamine Diarra

BM - trenutno stanje nije bas extra, al uskoro ce global rr i novi mod u San Fierru, za novi mod ti samo mogu rec da ce biti bomba xD

Correlli

Ovdje nećeš dobiti odgovora sa kojim bi bio zadovoljan jer vjerujem da nisi ovdje baš dugo zato i pitaš koji je najbolji. Svako će ti reći da je najbolji server na kojem on igra, tako da je najbolje da probaš sve servere koji su na Službenoj listi (ako gledamo samo Balkanske servere) pa sam odlučiš koji je najbolji po tvom ukusu.

Svaki server ti je na svoj nacin dobar,
ali CH najbolji po meni

ST - 3.9/5 - Dobra skripta ni ekipa nije loša
CH - 4.5/5 - Skripta vjerovatno najbolja (na balkanu) , puno igrača (za mene minus )
LB - 3.9/5 Skripta je solidna a ekipa je takoÄ'er dobra !! MOJA PREPORUKA makar ja igram na CH  :D (al zaletim se na LB  ;D)
GF -  3.5/5 igrao sam malo tam i nije mi se svidilo baÅ¡ neÅ¡t preterano (prije godinu dana i viÅ¡e)
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2010, 15:44:12 POSLE PODNE od TomO Metallica
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: TomO Metallica poslato Avgust 13, 2010, 15:41:12 POSLE PODNE
ST - 3.9/5 - Dobra skripta ni ekipa nije loša
CH - 4.5/5 - Skripta vjerovatno najbolja (na balkanu) , puno igrača (za mene minus )
LB - 3.9/5 Skripta je solidna a ekipa je takoÄ'er dobra !! MOJA PREPORUKA makar ja igram na CH  :D (al zaletim se na LB  ;D)
GF -  3.5/5 igrao sam malo tam i nije mi se svidilo baÅ¡ neÅ¡t preterano (prije godinu dana i viÅ¡e)

Istina CH je dobar al mi se ne svida sto ima pun qrac igraca
LB je isto dobar
ST je isto dobar otkad sam se ja vratio  :D  ;)  :P
GF mi se ne svida

Heh sta ima veze sto CH ima 170 igraca svaki dan?Znas ti koji je to uspjeh...za balkan...croherza je 4 ili 5 u Svjetu po SAMP Serverima(RP)...To je decki moji ponos balkana...
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2010, 08:32:53 PRE PODNE od Gerrard565