Datum i vreme?


Započeo Vexdzy, Jul 04, 2017, 00:21:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Pa neku svoju...
Detaljan opis problema:Nisam neki pro skripter ali ja mislim da je ovo osnovno sto bih trebao znati ali nema veze.
-Momci kako da dodam sa strane da mi pise koliko je tacno sati i koji je danasnji datum ne mislim na onaj klasican sat iz Gta San Andreas nego mislim ako je na balkanu npr 14:02 da bude i sa strane 14:02 a ako je datum 07.07.2017 da i taj bude tamo? ako mi neko moze objasniti kako sa i bez td-ova!
Dio skripte: znopra
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):znopra



Poslednja Izmena: Jul 04, 2017, 06:35:20 PRE PODNE od MEDO

Imas funkciju gettime, poslje samo formatujes string za to i posaljes igracu poruku ili setujes textdrawstring, ako imas bar malo znanja lako ti je za uradit..


Radiš svoju skriptu, a nemaš osnovu zananja

Da ti ne objašnjavam jer ti nečeš pirhvatiti ništa osim gotovog koda evo ti izvoli: https://pastebin.com/VMFVDsjb

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."

Hvala,probacu nesto da izkombinujem.I kad smo kod toga gde najbolje mogu nauciti skriptati
public settime(playerid) gde ovo da stavim
Poslednja Izmena: Jul 04, 2017, 07:15:23 PRE PODNE od VokZ

Najbolje ćeÅ¡ naučiti tako Å¡to otvoriÅ¡ mod i lijepo gledaÅ¡ u kod.Kad te neÅ¡to interesuje upaliÅ¡ google i provjeriÅ¡.TakoÄ'er ovdje možeÅ¡ postati ako imaÅ¡ pitanja

Public taj moraš staviti izvan svega tj ne smije biti u drugom publicu.

"They have computers, and they may have other weapons of mass destruction."