Rio Gaming RolePlay

Započeo Roby Mapper, Jul 15, 2017, 13:58:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Hvala
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----


Citat: Jacky poslato Jul 15, 2017, 23:18:29 POSLE PODNE
Real Gaming 0/10
Da samo sto sam resio bugove koji su imali na staroj verziji i nove komande
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----


Citat: SejnurHD poslato Jul 15, 2017, 17:59:46 POSLE PODNE
Citat: Johhny_Sparrrow poslato Jul 15, 2017, 16:44:34 POSLE PODNE
Brate vidio sam ovaj mod na serveru po imenu Perfect gaming znaci sve potpuno isto.Evo ti IP pa ti vidi 151.80.174.133:7999
Decko, tebe treba banovati iz zivota, kao prvo, postavljanje IP adrese, je zabranjeno, te je reklamiranje takodje zabranjeno, ti svugde reklamiras neki BSchool, ne treba tebe banovati samo sa foruma, nego i sa zivota...
Ovo za IP adresu nisam znao da se ne smije izbrisacu ali nez kako.A to da reklamiram BS nije istina jer ja na njemu niti igrama nizi planiram igrati to si pomjesao neka moderator ili neko drugi izbirse post.Ako vec optuzujes da nekog ili nesto reklamiram ovdje posalji dokazi.

@Jacky Resen bug sa Anticheat,labeli na rent,pd vozila i ostala, rob sa bankom, sredje pickup novi, sredjeno unklown sto je izbacivao zbog spama i dosta toka uglavnom je sve reseno.
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Citat: SejnurHD poslato Jul 15, 2017, 14:41:07 POSLE PODNE
Sta si ti uopste uradio za 3 meseca? Ja ovde nista ne vidim, cist real gaming.. Bar si mogao TDove izmeniti. Ali ja kako ovde vidim, cist RG.

Reseni su bugovi i dadani labeli na autima nema veze posluzice nekome rg mod je obrisan  ;)
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Mod Real Gaming mape Lospions i kazes UP izvorni  ???

Izvorna C Wood. Ali lepo 8/10!  ;) ;) ;) ;) ;)
DoNNN  Skriptere u Pokusaju!

Hvala
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----


Hvala
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----