Auto salon

Započeo Vanilla, Jun 05, 2017, 18:47:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Underpoint
Detaljan opis problema: Zelio bih izmjeniti kod kupovine auta u auto salonu kad se ono u tdu listaju auta
Dio skripte: Trebao bih savjet da najdem da to izmjenim
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //
Poslednja Izmena: Jun 08, 2017, 13:21:39 POSLE PODNE od MEDO

Na sta tacno mislis? Ne shvatam te.

Citat: anDro_ poslato Jun 05, 2017, 18:55:05 POSLE PODNE
Na sta tacno mislis? Ne shvatam te.

Znas ono kod UP moda kad udjes i kucas /kupiauto i postavi te na kordinate di gledas u neki izlozbeni auto i onda na strelice na tastaturi listas i odaberes si auta koji zelis, ja sam uradio drugu mapu i postavio kordinate da gleda tamo di zelim al ne znam kako da promenim da mi se tamo auta mogu listat/birat ??

Citat: Vanilla poslato Jun 05, 2017, 18:57:06 POSLE PODNE
Citat: anDro_ poslato Jun 05, 2017, 18:55:05 POSLE PODNE
Na sta tacno mislis? Ne shvatam te.

Znas ono kod UP moda kad udjes i kucas /kupiauto i postavi te na kordinate di gledas u neki izlozbeni auto i onda na strelice na tastaturi listas i odaberes si auta koji zelis, ja sam uradio drugu mapu i postavio kordinate da gleda tamo di zelim al ne znam kako da promenim da mi se tamo auta mogu listat/birat ??

Vjerovatno imas static u kojem se nalaze idovi vozila, istrazi na komandi /kupiauto, mora biti tu negdje

Citat: Slade poslato Jun 05, 2017, 20:02:05 POSLE PODNE
Citat: Vanilla poslato Jun 05, 2017, 18:57:06 POSLE PODNE
Citat: anDro_ poslato Jun 05, 2017, 18:55:05 POSLE PODNE
Na sta tacno mislis? Ne shvatam te.

Znas ono kod UP moda kad udjes i kucas /kupiauto i postavi te na kordinate di gledas u neki izlozbeni auto i onda na strelice na tastaturi listas i odaberes si auta koji zelis, ja sam uradio drugu mapu i postavio kordinate da gleda tamo di zelim al ne znam kako da promenim da mi se tamo auta mogu listat/birat ??

Vjerovatno imas static u kojem se nalaze idovi vozila, istrazi na komandi /kupiauto, mora biti tu negdje

U komandi imam ID vozila 400 od kojeg naravno pocinjeju idovi vozila... i kad ga promenim sjebu mi se kordinate di postavi covjeka pri kupovanju


Auto poziciju postavljas pomocu onog izlozbeno_x,..._y,..._z

-Delic Enadin
-15
-11/7




- HTML
- PAWNO Scripring
- JAVA SCRIPT