Stats Pocetni

Započeo yeet, Jun 05, 2017, 12:22:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Bloods Angles
Detaljan opis problema:Problem nece mi promjenit stats, a stavio sam bio prvo pod DIALOG_REGISTER, poslje sam promjenio pod OnPlayerConnect..
Dio skripte:...
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Poslednja Izmena: Jun 06, 2017, 20:16:20 POSLE PODNE od MEDO
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Ukoliko si ga stavio na registraciji i kasnije bude drukciji, znaci da je negdje poslje toga ponovno postavljen stari stats, pronadji dje postavlja i samo zamjeni brojeve

Neznam sad sam ga cak stavio i na kraju tutorijala i opet nista.. Ako moze netko teamspeak da rijecima objasni pomogne.. moze bit cak i nagrada!:)
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Na kraju tutorijala provjeri šta ide nakon toga, da li tu sve završava ili ima neki timer gdje će te spawnat i ispisat dobrodošlicu, ako ima tu provjeri dal stavlja, ako stavlja zamjeni sa svojim statsom

To promjenim u odredeni stats koji zelim, i nista se nedesava.

[pawn]forward Tutorial6(playerid);
public Tutorial6(playerid)
{
    OcistiChat(playerid,16);
   KillTimer(TutorialTimer6[playerid]);
   TextDrawHideForPlayer(playerid,tutorijal); SetCameraBehindPlayer(playerid);
   PlayerInfo[playerid][pLevel] = 10; PlayerInfo[playerid][pNovacBanka] = 0; PlayerInfo[playerid][pNovacDzep] = 2000000; GivePlayerMoney(playerid, PlayerInfo[playerid][pNovacDzep]);
   new string[512]; PlayerInfo[playerid][pTutorial] = 1;
   new iskustvo;
   (iskustvo = PlayerInfo[playerid][pLevel] * 2) + 2;[/pawn]
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Jednostavno pretraži početne pare, i listaj dok ne naÄ'eÅ¡, tu će se nalaziti Početni LEVEL,MONEY itd...
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Citat: Eldin Fratello poslato Jun 05, 2017, 12:56:32 POSLE PODNE
Jednostavno pretraži početne pare, i listaj dok ne naÄ'eÅ¡, tu će se nalaziti Početni LEVEL,MONEY itd...

Frende jedino di se spominje pocetni stats je tu kod tut16, sad jedino dali ce se promjenit ako napravim kod DIALOG_LOG?
neznam, nisam pametan  :'(
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Da bi se level na tabu postavio koristi
[pawn]SetPlayerScore(playerid, 10);[/pawn]
I poslje svega toga obavezno dodaj da se spremi igrac i nebi trebalo biti problema sa statsom.

Citat: Slade poslato Jun 05, 2017, 13:21:10 POSLE PODNE
Da bi se level na tabu postavio koristi
[pawn]SetPlayerScore(playerid, 10);[/pawn]
I poslje svega toga obavezno dodaj da se spremi igrac i nebi trebalo biti problema sa statsom.

Resio sam :D
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.