Pocetni stats!

Započeo Vucinicâ„¢, Jun 05, 2017, 13:38:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Underpoint
Detaljan opis problem:Nezam ja kako da promijenim novi sam u skriptanju pa ako neko ima vremena da pomogne!
Dio skripte:...
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://

Šalji mi u PM PWN fajl, i koji želiš početni stats. :)
• Sve sam u stanju da pustim da ide
Nisam od onih što svima se svide. •

Trazis pod Register mora bit nekako definisano, ili je pLevel ili pNivo, nisam radio sa UP.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Klikni jednostavno f3 i kucaj OnPlayerSpawn i izbacit ce ti vako[pawn]OnPlayerSpawn(blabla)
{
   GivePlayerMoney(playerid, (tu stavljas sumu novca koju oces da das igracu kada ude)
   SetPlayerScore(playerid, (tu stavljas levele)
}[/pawn] (Eh u ovo izmedju zagrada stavi vako,

to ce ti mozda radit uglavnom dosta lagano je za pocetnike jer ti jos ne znas sta je register i ta sranja..
-propo-

Citat: NapaćeniBošnjo poslato Jun 06, 2017, 00:24:15 PRE PODNE
Klikni jednostavno f3 i kucaj OnPlayerSpawn i izbacit ce ti vako[pawn]OnPlayerSpawn(blabla)
{
   GivePlayerMoney(playerid, (tu stavljas sumu novca koju oces da das igracu kada ude)
   SetPlayerScore(playerid, (tu stavljas levele)
}[/pawn] (Eh u ovo izmedju zagrada stavi vako,

to ce ti mozda radit uglavnom dosta lagano je za pocetnike jer ti jos ne znas sta je register i ta sranja..
Ne preporucujem mu to koristiti, jer cim se spawnuje igrac, dobijace taj nivo i toliko para, koliko bude upisao. Preporucio bih na registeru
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Nadji ovo u skripti

case DIALOG_REGISTER:

Spusti malo dole i pise ti INI_WriteInt(File,"NovacDzep",0); i INI_WriteInt(File,"Level",1);

To dvoje promijeni,ovamo gdje ti pise 0 stavi npr. 10000 i dobit ce toliko para kad se registruje,gdje pise Level 1 stavi npr 5 i dobit ce taj level kad se registruje