•PhotoShop•

Započeo BloOm3R!, Jul 26, 2010, 18:54:11 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: koken44 poslato Jul 31, 2010, 03:46:53 PRE PODNE
ti gore si upravu cs5 nije ništa teži od cs4 jednostavan je a i ima 3d opciju za novije clanove i preglednije je,ali vise ne koristim ps sad sam ocinema 4d :)
U cinemi ces brzo nauciti... Jer u njoj jednom kada naucis vise nema dalje ...
Ona je tu samo kao dodatni program.

Predlazem ti da nastavis sa PSom a pritom da koristis cinemu. Uradis u cinemi text i onda ga obradis u PSu.
Kao sto si ovaj text uradio sto ti je u sigu i onda ga u ps obradis. Posto sada trenutno izgleda prazno.

Citat: galeb poslato Jul 31, 2010, 10:15:32 PRE PODNE
odgovori mi na PM XD


Gle on se mora nauciti osnovama... za to mu je bolji slabiji tj. stariji cs jer ima manje funkcija.... ja sam se bio izgubio kad sam pvi put otvorio cs5, one funkcije, dodatni tool bar ..... jako je tezak cs5
Ma da li si ti koristio CS3 ? Naravno da je CS5 laksi... To sto nema 100000 opcija to mu je mana. Ti ces u CS5 napraviti fotomanipulaciju ( montazu ) za 3 min dok ces isto to u CS3 napraviti za 3 sata.
Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 12:18:32 POSLE PODNE od nik92ola

ako si botina, naravno da ces raditi 3 sata .....

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Jul 31, 2010, 12:35:10 POSLE PODNE
ako si botina, naravno da ces raditi 3 sata .....

Ako si pro radices i 3 dana ... Znam sam po sebi , radim teske fotomanipulacije i ponekad radim i po 8 sati... A sa ponosom mogu da kazem da znam mnogo toga i mogu sebe da nazovem profesionalcem zato sto prodajem dizajn koji napravim.

Tako da ovaj CS5 mnoge ljude koji se trude i rade godinama u Photoshopu iskreno nervira. Svako moze napraviti u 3 sekunde ono sto se pre pravilo u 3 sata.

Bot je onaj koji uzme photoshop i uradi sliku za najmanje 2 sata... Slike se ne rade tako... Mozda sigovi , ali to je za pocetnike ... Dizajn i LA vec nisu za pocetnike...

Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 14:30:13 POSLE PODNE od nik92ola

za dizajn  i la se slazem da se nemogu raditi ispod 3 -4 sata, ali ovo sta ovi misle raditi to je 5 minuta polsa :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: galeb poslato Jul 31, 2010, 14:37:06 POSLE PODNE
za dizajn  i la se slazem da se nemogu raditi ispod 3 -4 sata, ali ovo sta ovi misle raditi to je 5 minuta polsa :D

Ja pricam za ozbiljno korsicenje Photoshopa... Ne sigovi , natpisi i te zezalice... :)

Što je po tebi ozbiljno... Ozmiljno može opet biti, grafika, obrada slika i fan art.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Jul 31, 2010, 14:56:27 POSLE PODNE
Što je po tebi ozbiljno... Ozmiljno može opet biti, grafika, obrada slika i fan art.

Ozbiljno je sve sto moze biti za prodaju... U sta nespadaju sigovi koje radis iz zadovoljstva za sebe i koje moze svako praviti bez puno znanja.. Ima tu jos "neozbiljnih" stvari, ali sigovi su najzastupljeniji.

Citat: nik92ola poslato Jul 31, 2010, 12:18:01 POSLE PODNE
Citat: koken44 poslato Jul 31, 2010, 03:46:53 PRE PODNE
ti gore si upravu cs5 nije ništa teži od cs4 jednostavan je a i ima 3d opciju za novije clanove i preglednije je,ali vise ne koristim ps sad sam ocinema 4d :)
U cinemi ces brzo nauciti... Jer u njoj jednom kada naucis vise nema dalje ...
Ona je tu samo kao dodatni program.

Predlazem ti da nastavis sa PSom a pritom da koristis cinemu. Uradis u cinemi text i onda ga obradis u PSu.
Kao sto si ovaj text uradio sto ti je u sigu i onda ga u ps obradis. Posto sada trenutno izgleda prazno.

Citat: galeb poslato Jul 31, 2010, 10:15:32 PRE PODNE
odgovori mi na PM XD


Gle on se mora nauciti osnovama... za to mu je bolji slabiji tj. stariji cs jer ima manje funkcija.... ja sam se bio izgubio kad sam pvi put otvorio cs5, one funkcije, dodatni tool bar ..... jako je tezak cs5
Ma da li si ti koristio CS3 ? Naravno da je CS5 laksi... To sto nema 100000 opcija to mu je mana. Ti ces u CS5 napraviti fotomanipulaciju ( montazu ) za 3 min dok ces isto to u CS3 napraviti za 3 sata.
nisi u pravu cinema 4d  niej nikakav dodatak,Cinema 4D ti je malo blaža verzija  od  3dmax-a prvo se ucis u cinema 4d pa onda u 3dmax,cinema je dobra za raÄ'enje reklama[animiranih]
Jesi ti NORMALAN, ne smijes imati toliki potpis!!!

Soprano

ne smijem ni kurac pa ga imam
aj odjebi

Citat: koken44 poslato Jul 31, 2010, 18:57:09 POSLE PODNE
Citat: nik92ola poslato Jul 31, 2010, 12:18:01 POSLE PODNE
Citat: koken44 poslato Jul 31, 2010, 03:46:53 PRE PODNE
ti gore si upravu cs5 nije ništa teži od cs4 jednostavan je a i ima 3d opciju za novije clanove i preglednije je,ali vise ne koristim ps sad sam ocinema 4d :)
U cinemi ces brzo nauciti... Jer u njoj jednom kada naucis vise nema dalje ...
Ona je tu samo kao dodatni program.

Predlazem ti da nastavis sa PSom a pritom da koristis cinemu. Uradis u cinemi text i onda ga obradis u PSu.
Kao sto si ovaj text uradio sto ti je u sigu i onda ga u ps obradis. Posto sada trenutno izgleda prazno.

Citat: galeb poslato Jul 31, 2010, 10:15:32 PRE PODNE
odgovori mi na PM XD


Gle on se mora nauciti osnovama... za to mu je bolji slabiji tj. stariji cs jer ima manje funkcija.... ja sam se bio izgubio kad sam pvi put otvorio cs5, one funkcije, dodatni tool bar ..... jako je tezak cs5
Ma da li si ti koristio CS3 ? Naravno da je CS5 laksi... To sto nema 100000 opcija to mu je mana. Ti ces u CS5 napraviti fotomanipulaciju ( montazu ) za 3 min dok ces isto to u CS3 napraviti za 3 sata.
nisi u pravu cinema 4d  niej nikakav dodatak,Cinema 4D ti je malo blaža verzija  od  3dmax-a prvo se ucis u cinema 4d pa onda u 3dmax,cinema je dobra za raÄ'enje reklama[animiranih]

Radim i ja u c4d tako da znam. To nije program kao photoshop. Jednostavno postoji neka granica kada naucis sve to nema dalje ucenje samo radis tako to sto znas. Dok u PhotoShopu nikad neznas sta ces novo nauciti.

može link za download cs3 ili cs5 ?
Little Devil will burn you

Citat: []Jan poslato Avgust 07, 2010, 19:21:28 POSLE PODNE
može link za download cs3 ili cs5 ?
Google  ;)
ja koristim cs3 portable verziju koju tnetreba instalirati(warez)

nastoe

Citat: otto poslato Avgust 07, 2010, 19:32:41 POSLE PODNE
Citat: []Jan poslato Avgust 07, 2010, 19:21:28 POSLE PODNE
može link za download cs3 ili cs5 ?
Google  ;)
ja koristim cs3 portable verziju koju tnetreba instalirati(warez)
Ti jos zivis u srednjem vijeku ^^

Moze link za download cs5 ili cs3 ?? ? ?
Little Devil will burn you


Evo skidam PS CS3 preko torrenta
Little Devil will burn you