Pomoć!!!

Započeo MaTTaTa, Avgust 05, 2010, 17:05:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

moj lega i ja smo zapoceli gamemod od pocetka, i nzm kako da napravimo da si preko scriptfilesa mozemo da ti admina. damo si admina, i pise da smo admini, ali server kao da to ne prepoznaje. nzm zasto. i kad bilo koju komandu upisem, server izbacuje stalno npr. /veh [ID auta] [boja 1] [boja 2]




Zašto pravite mod od <0> ako nemate iskustva ?? Bolje uzmite neki jednostavan mod i počnite učiti


Želio bih da nam pomognete oko toga sve ostalo znamo, samo znas to muci JER ŽELIMO i to načiti ako ne želite pomoći samo recite trazićemo pomoć dalje....HVALA

Lako je uzeti tudi mod i raditi samo EDIT jer to ne zelimo ,jer zelimo sve nauciti ..... Vjerojatno ste i vi morali nauciti kao se radi GAMODE od pocetaka.... Pa tako i nas zanima... HVALA




rakun, ova ti je dobra. hahahah. nadmasio si sam sebe. xD

pa ne uči se tako lako sve samo ako kreneš svoj mod od 0 probajte prvo neki malo "zajebaniji" mod editovat i uredit pa tek onda kad skontate kako svari funkcionišu skoncentrišite se na svoj mod i radite od 0...


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!


Nijedan nevalja os svih i eto dosli vamo da nam pomogneta ALI OCITO NI VI NEZNATE...




dobro eto vi ste naj pametniji mi niÅ¡ta o skriptanju neznamo  :'(


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Ne pricajte mu gluposti, najbolje ce nauciti ako slaze mod od 0, a on ako slaze od 0 nema ni admin system, pa zato nista nemoze, skini neku FS sa admin systemom i preko toga onda mozes.. Ladmin, Seifadmin...
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Ma ok ljudi sta drugo da vam kazem kada NECETE POMOCI sta bi drugi pomislio nego da neznate ni vi PA AJDE KADA ZNATE RECITE nam kako bi sta trebalo ???

LuKsA hvala ti si COVJEK koji zeli pomoci a ne ovi samo zele da nas se rjese HVALA :))
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2010, 11:45:02 PRE PODNE od rakun1993