Cyberactive GMC

Započeo DejanNK, Avgust 17, 2010, 22:03:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozz zelim vam pretstaviti novootvoreni server Cyberactive GMC NK RP


pa da pocnem sa opisom:
Login i register sistem
Na serveru ima dosta poslova a to su:
advokat
prostitutka
auto mehanicar
bodygard
bokser
vozac autobusa
kamiondzija
raznosac pica
farmer
diler droge
svercer materijala
svercer droge
cistac ulica
ilegalni farmer
diler oruzija
detektiv
djubretar

na serveru ima 30 biznisa navescu neki od njih
kafic na plazi
elektro
benzinske stanice
marketi
renta car
tuning garaze itd

na serveru ima 15 organizacija i to
PD
FBI
SWAT
Hitna Pomoc
Yakuza
LCN
Gradonacelnik
Hitman agencija Novinari
Taxi
SF PD
Ruska mafija
Crips
Bloods
CIA

ima mnostvo eventa kako naprimjer:
monster arena
survivor
aero car race
aero moto race
beach hell
skok sa padobranom
cros race

I jos mnogo toga, dodjite ocekujemo vas,
ip servera je 217.79.190.156:8891

a forum???

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Foruma verovatno još nemaju. ;)

Da imaju sigurno bi već naveli URL.


Btw, srećno sa serverom.

Citat: mikec poslato Avgust 18, 2010, 00:12:09 PRE PODNE
Foruma verovatno još nemaju. ;)

Da imaju sigurno bi već naveli URL.


Btw, srećno sa serverom.

hvala, imamo forum ali je beplatni host evo adresa http://cyberactivegmcnk.freeforums.org/index
pozz

http://cyberactivegmcnk.freeforums.org tako je forum bez info :D . Dobar vam je mod jer znam cim sam usao ciji je,a i znam ga jer sam igrao 2-3 mjeseca na tom serveru kad se zvao BU(znam puno ime ali necu da ga pisem da vas nesto ne ometem Nikshicani :D).Necu puno ime ali ce znat oni koji su bili na tom serveru prije nego sto je prodat i da ce mozda doc oni koji vide da se opet otvorio ali sa drugim vlasnikom i drugim imenom.Ko zna ko je Gigi znace i kako se server prije zvao.E da te ptam sta je drugacije osim sto jos ima CSI organizacija jer nisam mnogo gledao.Ako se malo potrudite bice ovo odlican server prem da znam kakav je mod.Forum vam ne mogu pohvalit ako gledam kakav je bio prosli ali tek ste poceli i bice nadam se sve polji i posjeceniji.

Srecno sa serverom i doci cu u posjetu.
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2010, 01:49:21 PRE PODNE od Stevan_Chakic

Citat: Stevan_Chakic poslato Avgust 18, 2010, 01:38:53 PRE PODNE
http://cyberactivegmcnk.freeforums.org tako je forum bez info :D . Dobar vam je mod jer znam cim sam usao ciji je,a i znam ga jer sam igrao 2-3 mjeseca na tom serveru kad se zvao BU(znam puno ime ali necu da ga pisem da vas nesto ne ometem Nikshicani :D).Necu puno ime ali ce znat oni koji su bili na tom serveru prije nego sto je prodat i da ce mozda doc oni koji vide da se opet otvorio ali sa drugim vlasnikom i drugim imenom.Ko zna ko je Gigi znace i kako se server prije zvao.E da te ptam sta je drugacije osim sto jos ima CSI organizacija jer nisam mnogo gledao.Ako se malo potrudite bice ovo odlican server prem da znam kakav je mod.Forum vam ne mogu pohvalit ako gledam kakav je bio prosli ali tek ste poceli i bice nadam se sve polji i posjeceniji.

Srecno sa serverom i doci cu u posjetu.

pa ja sam napisao prije nego sto se otvorio server da ce skripta biti od BU servera. hvala