Domino SA:MP [[REOTVORENJE]]

Započeo [BLSRP] Baja, Jul 26, 2010, 11:52:04 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovakve volim. Imate super stranicu i forum... Jedino mi se ne sviÄ'a Å¡to ste odustali od svog moda i iÅ¡li na GF...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Citat: LordShigi poslato Jul 29, 2010, 16:24:00 POSLE PODNE
E ovakve volim. Imate super stranicu i forum... Jedino mi se ne sviÄ'a Å¡to ste odustali od svog moda i iÅ¡li na GF...

Steta jest, ali nemam dovoljno vremena. Dok bi ga napravio SA:MP bi izumro xD  :D




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

DLG više ne igra SA-MP koliko ja znam, davno sam se čuo s njim...


Nisam ja to piso xD




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Citat: LordShigi poslato Jul 29, 2010, 16:24:00 POSLE PODNE
E ovakve volim. Imate super stranicu i forum... Jedino mi se ne sviÄ'a Å¡to ste odustali od svog moda i iÅ¡li na GF...
Desilo bi nam se kao i prvi puta, nismo imali dovoljno vremena i onda samo game over.  :)
Citat: Marijan poslato Jul 29, 2010, 17:19:51 POSLE PODNE
DLG više ne igra SA-MP koliko ja znam, davno sam se čuo s njim...
Može se to srediti  :D
Citat: dinkO14 poslato Jul 29, 2010, 18:38:03 POSLE PODNE
http://www.domino-samp.net/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=27

Alaj si ga zasro daka,kakav web dizajner kakav programer xD -  nebudi smijesan
Dinko pinko xD .. Ja to piso, ako imaš daka kakav drugi prijedlog reci jer si ti za mene običan čovjek bez talenata hahahahaha xD

nastoe

Citat: dinkO14 poslato Jul 29, 2010, 18:38:03 POSLE PODNE
http://www.domino-samp.net/index.php?option=com_content&view=article&id=21&Itemid=27

Alaj si ga zasro daka,kakav web dizajner kakav programer xD -  nebudi smijesan
hahahahah programer i web dizajn da zna ta dva jezika npr. C++ & HTML mozda i CSS ja mislim da bi u PAWN jeziku napravio mode od > 0 < u roku 5 mj. i to kvalitetan mode. hahahahahah

Čovjek je fino rekao da on to nije pisao nego ja. Jednostavno, nije mi palo ništa napamet -.-

Pa fino napisi Zanimanje: pijancenje i eto. A za ostale ko vas hebe, kad ne citate predhodne postove.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Covjek bez talenta samo  zna piti stavis Zavidovicka pijandura i eto ga :)