Program za mjerenje net prometa...

Započeo ZicMortal, Avgust 01, 2010, 13:43:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Trebam nekakav program (po mogucnosti full) da mjeri potroseni internet promet... Ovaj prosli mjesec (danas je prvi) sam skoro preÅ¡o limit... 15 GB je bio limit jbg... al sad bi htio znat kolko troÅ¡im pa ak ima neko nekakav program da zna...  :)


Pa imaš na tcom korisničkim stranicama dok se logiraš da ti piše kolko si potrošio vald

Uglavnom... Ja sam potroÅ¡io u 7 mjesecu 50 giga.  ;D

Dobar si, ja 170. A u 6 rekord od 240.


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

ZicMortal

Meni to viÅ¡e koristi za dnevnu potroÅ¡nju čisto da znam kolko sam potroÅ¡io  :)

Ja dnevno trosim 300 mb, a kad je jako strasno onda je 500mb, a onda mi na kraju mjeseca ostane oko 7-8gb od 15 i onda skidam filmove xD

Ja imam Flat rate tako da me boli kara....  ;D
A i starci plaćaju račune..

Citat: Chris poslato Avgust 01, 2010, 16:33:55 POSLE PODNE
Ja dnevno trosim 300 mb, a kad je jako strasno onda je 500mb, a onda mi na kraju mjeseca ostane oko 7-8gb od 15 i onda skidam filmove xD
Isto kao ja

oni koji imaju maxtv imaju na daljinskom internet i onda imate pregled internet prometa
najlakse sto ima ja tako gledam

Ja imam flat. Jel općenito skidam muziku, filmove, slike. Igram SA:MP, Call Of Duty 2, Counter Strike ponekad kad zagusti. ^^