Server Donji TD-ovi by Mendes

Započeo Mendes, Decembar 21, 2016, 11:45:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

I pozdrav svima moje ime je Marco vise poznatiji kao Mendes , danas cu vam pokazati moj prvi i novi (donji) textdraw koji sam ja licno radio do 0.
Slike:Klik
Ako je moguce zelio bih cuti vasa misljenja o ovom textdrawu i ako je moguce da mi ga ocenite od 1 - 10. Hvala!
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2016, 11:47:40 PRE PODNE od Mendesâ„¢

Facebook Stranica:Klik!

Dobri su, p.s. enb ubija


bilo je lijepo dok je trajalo.


Pa ok su 8/10
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"


Haha hvala bashovski,nije ENB u pitanju vec high rezolucija i GTA V sky. Popravljeni su sada malo TD-ovi,evo slike Klik!

Facebook Stranica:Klik!

Citat: Mendesâ,,¢ poslato Decembar 21, 2016, 16:01:58 POSLE PODNE
Haha hvala bashovski,nije ENB u pitanju vec high rezolucija i GTA V sky. Popravljeni su sada malo TD-ovi,evo slike Klik!
Hahah al dobro izgleda, kakve su ti specifikacije pca, koji ti je fps


bilo je lijepo dok je trajalo.


DDR3 4GB RAM , 1000GB HardDisk , Graficka AMD Radeon R7 250 1GB DDR5, DVI/HDMI/128bit , Procesor AMD Athlonâ,,¢ X4 Quad-Core 840, , Maticna FM2+, PCIe/DDR3/SATA2/LAN/7.1 To su mi specifikacije Bashovski :)
Poslednja Izmena: Decembar 21, 2016, 20:27:38 POSLE PODNE od Mendesâ„¢

Facebook Stranica:Klik!

Citat: Mendesâ,,¢ poslato Decembar 21, 2016, 20:26:16 POSLE PODNE
DDR3 4GB RAM , 1000GB HardDisk , Graficka AMD Radeon R7 250 1GB DDR5, DVI/HDMI/128bit , Procesor AMD Athlonâ,,¢ X4 Quad-Core 840, , Maticna FM2+, PCIe/DDR3/SATA2/LAN/7.1 To su mi specifikacije Bashovski :)
Hvala sto si odgovorio.


bilo je lijepo dok je trajalo.