[Igra] The Krig

Započeo Solid, Februar 05, 2017, 13:46:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Prošlo je par mjeseci otkako sam najavio svoju prošlu igru. Želio bih vam sada predstaviti moju novu igru pod nazivom THE KRIG.

Igra prati priču ratnog veterana Dreda Rollinga koji se nakon dugogodiÅ¡njeg rata vratio u svoju zemlju, meÄ'utim tamo nailazi na korumpiranu vlast koja ugnjetava narod.
Dred Rolling zajedno sa svojim pristalicama diže pobunu i bori se za pravdu.

Tu je par slika iz igre:
http://imgur.com/a/5aQpO

Do sada je uraÄ'en AI sistem, inventory sistem, damage/death system. Igra bi trebala izaći do kraja marta.

Lepo ovo sto radis, nastavi tako i uspeces :D



Lijepo, nastavi

I ja imam u planu neku 2d igricu ali nez koji engine da koristim ono nista specijalno nesto pocetnicko,lagano,preko cega ti radis?
Poslednja Izmena: Februar 05, 2017, 15:26:03 POSLE PODNE od LoOdaK
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Hvala vam na podrÅ¡ci!  ;D

Citat: LoOdaK poslato Februar 05, 2017, 15:23:03 POSLE PODNE

I ja imam u planu neku 2d igricu ali nez koji engine da koristim ono nista specijalno nesto pocetnicko,lagano,preko cega ti radis?
Radim u Constructu 2.  :)

Vidio sam taj engine, nema programiranja u njemu,jel da?

Onako ja se nisam nesto mogao snaci u njemu pa sam poceo raditi u unity!
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



Citat: LoOdaK poslato Februar 05, 2017, 15:52:39 POSLE PODNE
Vidio sam taj engine, nema programiranja u njemu,jel da?

Onako ja se nisam nesto mogao snaci u njemu pa sam poceo raditi u unity!
Nema, construct 2 se zasniva na event systemu, a to izgleda nekako ovako:



Sretno sa Unityem!  :)



Citat
Sretno sa Unityem!  :)
Hvala, mozda objavim ovde u pdf
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!



47

*

lijepo, sretno ti u daljnjem razvoju