Funky_G aka Don

Započeo funky, Maj 04, 2009, 21:38:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

funky

Inace...Zovem se Hrvoje,imam 17 godina i dolazim iz malog sela u slavoniji u blizini Vinkovaca.Sa-Mp igram vec neko vrijeme,opcenito DM server....U slobodno vrieme se bavim nogometom vrlo aktivno te rukometom!Ovdje neznam iskreno kako sam dospio niti tko je se regao na ovo ime tj s mojim mailom.Kad sam vidio poruku "kaznit cu te benjaminu zbog ne izvrsavanja zadatka" nisam bas skuzio o cemu se radi.Ne kuzim ni sada pa ako je moguce da mi netko kaze heh...Zadatak ponavljam nisam nikakav dobio  ;) Sto se tice samog foruma i ovog svega znam o cemu se radi jer je Sop otvorio temu tako da sam se dobro informirao!Dosao sam da pomognem koliko god to budem mogao i nadam se da cu biti od koristi!Ovakva stvar je Balkanskom Sampu stvarno potrebna!Pozdrav cijeloj ekipi vidim da nas tu dosta ima sa CH-a  ;) Nadam se dobroj suradnji!  ;)

Hvala

matejdz

Dobro nam dosao...

Moras postati svoje radove ili tude radove... Odes na sa-mp forum i nades neki dobar rad, prevedes na hrvatski i postas i sve lijepo i svi sretni i zadovoljni :)

Dobrodosao,

Ja sam te registrirao na Benjaminov zahtjev jer mi je rekao da si se prijavio za to i da te registriram, a trebas samo kopirati skripte sa samp foruma i stalvjati ih ovdje tako da kad otvorimo da pored tutoriala ima i skripti dosta...

matejdz


Citat: matejdz poslato Maj 05, 2009, 00:55:00 PRE PODNE
A kad ce doci TUT-ovi??

Doci??? Bili su tu prije nego ste vi dosli a i sad su, samo ih vi ne vidite da ne bi bilo kopiranja i sl.
A ako ne vjerujes, imas na dnu foruma statistike i pise koliko forum ima tema i prebroji sve teme koje ti vidis na forumu i vidjet ces da ih nece biti toliko koliko pise u statistikama zato jer su tutovi skriveni za vas pa ih ne vidite.

matejdz

Pa nisam ti nista rekao, nego pitam kada ce doci ;)


matejdz

A ovaj forum, oce na njega moci svi ili samo mi odabrani xD

funky

pa za sve ce to bit...mislim da je ovo nesto poput samp foruma samo za balkance  ;)

Bravo Funky tocno to... Svi ce moci i svi ce moci dobiti pomoc na nasem jeziku i pronaci tutoriale na nasem jeziku jer to i jeste cilj, jer mnogi ne znaju se sluziti engleskim jezikom i ne znaju citati tutoriale na engleskom niti znaju pitati za pomoc na engleskom.

matejdz

Sto si zakljuc'o onu temu Korisne skripte i kodovi...

Taman krenuo da postam i ono zakljucano...


E ovako, dvojica koja najvise kodova postaju i skripti i tema i tutoriala i sl dobit ce smod-a na forumu.

Kad se ukljuci ekipa sa GF servera onda ce cetvorica koja najvise budu imala dobiti smod-a.

Ovo vrijedi do vikenda samo.