5 za 1

Započeo Al3x4, Avgust 07, 2010, 00:29:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Menjam 3 acca za 1 na GFu lvl 5+ pa da krenem sa ponudama

Ime i Prezime :    Jonny_White                                    
Level : 19
Vrsta Servera ( RPG, Stunt, DM..) : RPG
Naziv Servera : ST
Donator Lvl : lvl 1
Imovina : ( Auto, Kuća, Biznis.... ) Imam 24 miliona i kola i sve
Pare : 24 miliona
Organizacija : Teroristi
Upozorenja : 0
Kontakt : xF: aleksa19051996 ili PM
Ostalo : /


Šta tražite za uzvrat ( Ukoliko se radi o SA:MP raćunu, koristiti sljedeći formular ) :

Ime i Prezime ( Ako je bitno ) : Nebitno
Minimalni Level :  5
Vrsta Servera ( RPG, DM, Stunt...) : RPG
Naziv Servera : GeForce
Donator Level : nemora
Imovina ( Kuća, Auto, Biznis... ) : /
Pare : pozeljno 10k
Organizacija : /
Upozorenja : /
Ostalo : /

Dajem takodje i acc: Fico_Baja lvl 6 na CH 200k 0 warn i takodje dajem na ST acc Fico_Kralj lvl 6 takodje 150k 0 warna kola brod.

Eto ovo sve za 1 acc na GFu dajem!Cak dajem i na TDMu jedan acc rank 3 od mogucih 5 pa ako hocete i 4 za 1 cu dati!

edit: Evo 5 za 1 dajem isto na BalkanMafiji acc lvl 12 1,3 miliona kuca biz sve imam!
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2010, 00:36:52 PRE PODNE od Al3x4


BalkanGaming


Dam ti jedan acc lvl8 il 7 na GFu, neam pare al imam 2 auta, dao sam frendu nek pokupi sve pare, u autu imas i oruzja, i svakakvih stvarcica potrebnih, nisam u organizaciji, promjeni si ime ako oces na forumu
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Vidi te vi,koliko je stara tema?

O jbt ja nisam ni ksuzio
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.