[Pomoc] Auto/moto/bike salon

Započeo Kunna, Jun 26, 2016, 19:05:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Napravio sam mod i sve , ali kako da napravim ko onaj pickup label npr za /kupiauto , /katalog ili nešto tako , jer imam pijacu i mapu i sve to ali nemam taj pickup
Dio skripte: /
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

https://wiki.sa-mp.com/wiki/CreatePickup
Mada pre bi rekao da tebi treba nesto drugo samo nisi dobro objasnio :D

Ma jaro treba mi ono npr kad dodes u autosalon , i da bude neki pickup npr /Katalog i kad ukucas to izade ti ko ona lista auta sta hoces kupit ugl kod mi treba ili skripta sta je vec ..

Napravio si to sve a ne znas napraviti obican label i pickup ili dialog i sl.

Nisam ja skripter , ja sam mapper kao prvo i sve smo ja i jeran napravili samo neznamo ovo pošto smo početnici

Moj savet vam je da nadjete neki mod koji to ima sto vi zelite, ima sigurno takvih modova na ovom forumu samo malo procesljajte ili nadjite neki tutorial jer koliko sam te razumeo treba ti ceo sistem autosalona tako da je ovo sto sam rekao najbolja solucija za vas :D

ako mislis da ti stoji text da igrac ukuca to ti ide ovako

[pawn]   CreateDynamic3DTextLabel("{FFFFFF}[AutoSalon]\nDobrodosli u AutoSalon Grotti (300$)'\nDa kupis auto koristi /kupiauto '", SERVERBOJA, 2439.4468,-1898.8154,13.5534, 15(KOORDINATE LOGICNO), INVALID_PLAYER_ID, INVALID_VEHICLE_ID, 0, -1, -1, -1, 10.0);[/pawn]
Poslednja Izmena: Jun 26, 2016, 22:16:51 POSLE PODNE od Keno_Caponee

To je to , hvala ;) , ali kako da napravim sad ko katalog da igraci vide sta kupuju ono npr sportska vozila , limuzine itd

napravis caseove po kategorijama i sada svako auto sortiras u odredjeni ali ako nisi skripter nemoj to ni raditi bolje ti je stavi ono normalno