[POMOC]Organizacija

Započeo Keno_Caponee, Jun 26, 2016, 21:49:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:ova bg
Detaljan opis problema:nmg kada pravim orge izbaci mi sledece errore C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : warning 213: tag mismatchC:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 001: expected token: ")", but found "["C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 029: invalid expression, assumed zeroC:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : warning 215: expression has no effectC:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 001: expected token: ";", but found "]"C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : fatal error 107: too many error messages on one
Dio skripte: [pawn] if (gPlayerData[playerid][E_PLAYER_MEMBER] > 0)[/pawn]
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Sta je ovo rodjace :D ajde ti malo bolje pojasni kakav problem imas, a ove errore ne znam sta si tu smandrljo kad je ovako ispalo sve u jednu liniju...

Opisi sta si radio ili ti baca errore na original skriptu

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=49020.0 po ovome sam radio

A EVO ERORI NE SMANDRLJANI
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : warning 213: tag mismatch
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 001: expected token: ")", but found "["
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : warning 215: expression has no effect
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : error 001: expected token: ";", but found "]"
C:\Users\ramiz\Desktop\BG Novi mod\gamemodes\nebitanmod.pwn(6671) : fatal error 107: too many error messages on one line

Kad nesto ubacujes u svoj mod trebas to prilagoditi tom modu u kom radis. Sta ce ti to E_PLAYER ubaci ga u PlayerInfo ili kako ti je vec def enum za playera. I samo izmeni. Ovaj je pravio to kao FS ja msm