[REÅ ENO]zabrana komandi

Započeo Ole, Jun 25, 2016, 11:59:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ole

*

Skripta koju koristim:moja
Detaljan opis problema:zna neko kako mogu napraviti da igrac na eventu ne moze kucati niti jednu komandu osim /exit
Dio skripte:///
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):///
Poslednja Izmena: Jun 26, 2016, 15:15:12 POSLE PODNE od â–… â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–…

Verovatno imas varijablu kojom proveravas jel igrac na eventu ili ne uzmes nju ako je i nemas mozes je lako napraviti i zatim napravis obicnu proveru i stavis u public od komandi ili ako koristis YCMD onda mi se cini da ces morati u svaku komandu da stavis proveru gde zelis da je zabranis, a provera je jednostavna ovako.
[pawn]if (IgracNaEventu[playerid] == 1) return SCM (playerid, -1, "Ne mozete koristiti komandu jer ste na eventu.");[/pawn]

Ole

*

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 25, 2016, 12:26:17 POSLE PODNE
Verovatno imas varijablu kojom proveravas jel igrac na eventu ili ne uzmes nju ako je i nemas mozes je lako napraviti i zatim napravis obicnu proveru i stavis u public od komandi ili ako koristis YCMD onda mi se cini da ces morati u svaku komandu da stavis proveru gde zelis da je zabranis, a provera je jednostavna ovako.
[pawn]if (IgracNaEventu[playerid] == 1) return SCM (playerid, -1, "Ne mozete koristiti komandu jer ste na eventu.");[/pawn]
hvala reseno moze lock  ;) 8)