[REÅ ENO] Pizza Boy kreira marker uvek na 0, 0, 0 ...

Započeo Jockz_Corleone, Jun 23, 2016, 17:28:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Moja
Detaljan opis problema: Napravio sam Pizza Boy posao i uradio sam da kreira markere gde su kreirane kuce, ali ja uvek kad zapocnem posao on kreira na kordinati 0.0000, 0.0000, 0.0000 (tamo kod farme..), a tamo nemam ni jednu kucu??
Dio skripte: SKRIPTA
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Poslednja Izmena: Jun 25, 2016, 23:35:43 POSLE PODNE od â–… â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–…


new
h = 1 + random(sizeof(KucaInfo));
SetPlayerCheckpoint(playerid, KucaInfo[h][kUlazX], KucaInfo[h][kUlazY], KucaInfo[h][kUlazZ], 5.0);


Ovo randompizza ne znam sta je pa nisam koristio ako necemu znaci mozes onda ovako izvesti.

randompizza[playerid] = 1 + random(sizeof(KucaInfo));
new
h = randompizza[playerid];
SetPlayerCheckpoint(playerid, KucaInfo[h][kUlazX], KucaInfo[h][kUlazY], KucaInfo[h][kUlazZ], 5.0);

Citat: â–... â–† â–ˆ Rudimental â–ˆ â–† â–... poslato Jun 23, 2016, 18:13:59 POSLE PODNE

new
h = 1 + random(sizeof(KucaInfo));
SetPlayerCheckpoint(playerid, KucaInfo[h][kUlazX], KucaInfo[h][kUlazY], KucaInfo[h][kUlazZ], 5.0);


Ovo randompizza ne znam sta je pa nisam koristio ako necemu znaci mozes onda ovako izvesti.

randompizza[playerid] = 1 + random(sizeof(KucaInfo));
new
h = randompizza[playerid];
SetPlayerCheckpoint(playerid, KucaInfo[h][kUlazX], KucaInfo[h][kUlazY], KucaInfo[h][kUlazZ], 5.0);

Opet isto postavlja na 0,0,0

Ako si radio po prvom primeru koji sam ti dao onda imas neki problem sa varijablama...




E pa onda buraz imas neki problem sa varijablama kao sto sam rekao...