[REÅ ENO]imam pitanje neko ko se razumije

Započeo Luka1903, Februar 08, 2016, 15:24:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

imam pitanje jako bitno kako da namjestim svoj server hos al da placam da mi racunalo nemora bit stalno upaljeno da mogu i drugi igraci igrat ak mi nije racunalo upaljeno ja sam t-com mreza rekli su da je preko tog lakse namjestit pa sad pitam ko zna nek objasni il nek posalje link videa na yt aj pod hitno mi to treba!! :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
Hvala unapred :D
Poslednja Izmena: April 06, 2016, 17:00:08 POSLE PODNE od Deci

Kao sto sam ti vec odgovoriom ovde http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=101808.0

Ako zelis da imas svoj server, lepo zakupis kod nekog od provajdera i to je to.

EDIT: I molim te, prestani sam spamujes po forumu.



ja imam svoju mapu sve uredenu i to sam mi treba to da napravim da mogu i drugi igrat kad mi nije racunalo upaljeno aj daj link sta da otkupim ak imam sve to vec mapu uredenu sam ovo mi treba znas na sta mislim

Pa pogledaj na netu kakvi sve hostinzi postoje.
Imas milion hostinga koji hostaju samp servere, ako imas para uzmi neki kvalitetan koji je pod dobrom ddos zastitom.
Ako nemaš onda ces gledati u pocetku da uzmes manje slotova.
Sto se tice kucnog hosta to se ne isplati jer tu server radi samo kad je komp upaljen.
Ja sam nekada drzao cs server na kucnom hostu, medjutim onda sam presao na samp, samo sto ja imam SAMP server,domenu,webu uslugu, i teamspeak al svoje. Licno stekao svojim radom i uspjehom.