Imam pitanje. Ako u MTA stavim za wglassmash na Doubleside True oće li se na samp srvu to otvoriti ili neće? I treba mi ako neko može da mi da sva stakla tj. najviše mi treba ono bijelo veliko... Pls a savjet mi treba koje je staklo najbolje :P
Ono najvece belo je u special i tu imas napocetku liste negde i kad umesto False stavis True videce se i u mta i u samp sa obe strane :)
to nema nikakve veze sa sampom,
moras da napravis jos jedan objekat na istom mestu i rotiras ga za 180 stepeni,
pritisni C da bi duplirao objekat
Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 20, 2011, 19:59:48 POSLE PODNE
Imam pitanje. Ako u MTA stavim za wglassmash na Doubleside True oće li se na samp srvu to otvoriti ili neće?
Vidjet ce ti se sa obje i na samp serveru...
Citat: FABRIZIO.ffs poslato Februar 20, 2011, 19:59:48 POSLE PODNE
Ako u MTA stavim za wglassmash na Doubleside True oće li se na samp srvu to otvoriti ili neće?
Ne, neće.
Evo ti rješenje sa SA:MP:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=12642.msg93781#msg93781
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=12642.msg93791#msg93791
Meni je dobro u MTA i u SAMPU sad nezz kako je vama.. :P
Ako stavis u MTa stakla na true,nece ti se vidjeti na samp serveru sa obadvije strane...
Nez onda zasto meni :D
nemoj stavjati true/false nego na stranu gdje ti se nevidi stisnes na to staklo pa C i onda iskliknes na njega i kad ti se otvori ono stavi 180 na x !
Citat: [LB] Boscorelli aKa Cika Bosco poslato Februar 22, 2011, 21:42:20 POSLE PODNE
nemoj stavjati true/false nego na stranu gdje ti se nevidi stisnes na to staklo pa C i onda iskliknes na njega i kad ti se otvori ono stavi 180 na x !
Jesi ti dobro? Il si na tabletama? "True" varijablu stavi i IG na serveru ce ti se vidjeti i s jedne i sa druge strane..
Ajde pametnjakovicu ubaci si u GM konverotvanu mapu,odi pokreni server i pogledaj radili ''true'' na server.
Nisam samo ja probao,nego i Corelli zna kao i ostali.
Ukoliko nemas sta pametno,i nemas pojma od MTA onda pss...
Sam pokusaj pa cemo vidjeti radili ''true'' kad pokrenes server (a vjerujem da ga neznas ni pokrenuti tj. ubaciti konvertovano u gm i pokrenuti) ! ;)
Citiram post jedan ;
CitatMTA-ov "doubleside" nema veze sa SA:MP modom. Morat ćeš dodati taj objekt još jednom na iste kordinate i smanjiti/povećati X rotaciju za 180 stepeni
Dobio si svoj odgovor vise puta i konacan zakljucak:
Ako hoces da ti se stakla vide sa obe strane pritisi C da na vec postojecem objektu kloniras isti takav, i rotiraj ga za 180 stepeni.
~lock