◄ Glavni razgovor #43 ►

Započeo CADILAB, Novembar 24, 2019, 20:34:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Mumi. poslato Decembar 17, 2019, 20:02:02 POSLE PODNE
slabo to ko radi a da je pouzdano imas na ig nerad_tips perverzija_tips i don corleone neka javi se njima  :D
@Mumi.
Potreban mi je pojedinac, jer radim platformu za investiranje pa ima tu neku pozadinu...
btw. ukoliko neko misli da mu ide dobro igranje tiketa, moze se slobodno javiti pa cemo razgovarati za sve



imal jos neko ko i ja da vec zna gdje ce docekat NG u mortal stanju, pa cu narednih pola goddine razmisljat gdje sam ja cuo 10, 9, 8, 7...

( ENORMOUS RESPECT Ino420 / Xunder)
( tutorial )
> Sublime Text 3 > Atom.io
( includes & fs )
> Moving Textdraw > Daily Collect [With FS] > Custom GameText > Duel System
( gamemodes )
> Ganton Wars > Arcadius RPG > Light Matrix > Old Nation

Citat: milfman poslato Decembar 17, 2019, 20:18:09 POSLE PODNE
@Mumi.
Potreban mi je pojedinac, jer radim platformu za investiranje pa ima tu neku pozadinu...
btw. ukoliko neko misli da mu ide dobro igranje tiketa, moze se slobodno javiti pa cemo razgovarati za sve

Ja proso kvotu 4.30 prije 2 dana osjecam se ponosno ahhahah  :D

Ja igrao danas na Liverpool kvota 8.25 i pazi sta se desilo , padnem sa 5-0 razlike ;)

Citat: #THEV1NNY_ poslato Decembar 18, 2019, 00:23:32 PRE PODNE
Ja igrao danas na Liverpool kvota 8.25 i pazi sta se desilo , padnem sa 5-0 razlike ;)

Logicno kad je Aston Villa igrala u punom sastavu i potrudili se dok je Liverpool igrao s nekim klincima njihovim po 20ak god cisto da se pojave na utakmici xd
Jer se bolji igraci cuvaju za ligu sampiona...



Hocu, ali cete i vi malo na hladjenje, topao ovaj decembar   :-\
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"


Citat: SLAVICBEAST poslato Decembar 18, 2019, 15:44:49 POSLE PODNE
Hocu, ali cete i vi malo na hladjenje, topao ovaj decembar   :-\
Kod mene je dovoljno hladno i ovako + ovaj forum je stvoren za zezanciju a ne za stalno gledanje vas Super Moderatora koje sta uradio lose i nekakvim ,,pretnjama,, hladjenjem itd , nema te nikada da se javis ovako u glavni razgovor kako ste sta se radi nego odmah se gleda ko je gde okacio pogresno i sta je uradio pogresno itd :) + ovo je tema u okviru offtopica , a tebi ako je do sefovanja kao super moderator imas lepo da prebacis odgovor u odgovarajucu temu (valjda) :D

Slavić nije ništa krivo rekao. Buniš se bez razloga.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Nevezano za temu ;)
Jel vam je poznato ovo kao A skroz levo ;)

Tako sa rositeljima kod kuce, ne ovde
Kad ti istekne kazna, pisi zdravorazumski i pridrzavaj se pravila ili jovo nanovo....
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"