Balkan SA:MP Forum - Redizajn

Započeo Tebrix, Maj 13, 2023, 00:03:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime rada: Balkan SA:MP forum redizajn
Vrijeme izrade: //
Opis rada: //
Slike rada:

balkan-samp-forum" border="0

A ne valja ne valja nema mene na top 5 spamera :-\

jk, dobar

Fino ali po meni los odabir boja, pogotovo zuta nepotrebna narandzasta sasvim okej, meni i generalno header gornji dio citav moze bolje i "moodernije" ostalo okej  :)

Citat: Tebrix poslato Maj 13, 2023, 00:03:26 PRE PODNE
Ime rada: Balkan SA:MP forum redizajn
Vrijeme izrade: //
Opis rada: //
Slike rada:

balkan-samp-forum" border="0
Jel ovo u photoshopu rađeno ili postoji tema takva?

Tampermonkey ili neka alternativa verovatno
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

I like it,

samo ova zuta nije bas neki dobar izbor
Marketing Associate[/url]
Graphic Designer
UI/UX Designer
Instagram


Zuta boja nije toliko losa iskreno ovako kad gledas sa daljine. Moras da vidis sa publikom danas sutra i prijedloge slusati, moze posluziti kao dobar flat tema sto nije lose. Meni se jako dopada, meni se ne svidaju boje kod administracija. Ostalo ti je okej stvarno, mozda u buducnosti da mijenjas gore top / header. U biti jako mi se dopada izgled stranice, potrudio si se oko tih dijelova sto me jako raduje. Ono sto mozes popraviti uvijek postoji, na svim sajtovima uvijek ima neki update koji se doraduje. Ovaj dizajn bi mogao prodati danas sutra, preprodati.
Poslednja Izmena: Maj 15, 2023, 23:56:35 POSLE PODNE od Maid_Corbic


Citat: KRISTIJΛ N poslato Maj 13, 2023, 01:36:40 PRE PODNE
Fino ali po meni los odabir boja, pogotovo zuta nepotrebna narandzasta sasvim okej, meni i generalno header gornji dio citav moze bolje i "moodernije" ostalo okej  :)

Neuklapa se nikako, Odbija pogled jako, sve u svemu jako fino samo malo poradit na uklapanju boja, i top
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.