[FS] ex_War v0.1beta [by dock]

Započeo dock, Jul 16, 2012, 00:45:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Isprobao sam na serveru od 0 znaci skinuto na samp.com isto mi porta nas do mjesta za war na sekundu i odam nas baci na staro spawn mjesto :S


dock tebi radi dobro ova fs? ja sma je ubacio i direkt u mod znaci da nije preko fs al svejedno -.-

Nisam bas nesto precizno testao ali prozivanje mi radi fino, vreme kraja wara fino ... za brojanje nez nisam imao sa kim proveriti :D





ÄŒini se dobrom,odo testat ;)
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk


ma sve je dobro , samo imam bug :S kada se war zavrsi i ponovno ocu pokreniti drugi , ostanu oni pojeni kao kod prethodnog wara :S
To me ziccira
Moji Radiovi!
TuT||Iz code u MTA

samo stavi u timeru za kraj, kad zavrsi war da postavi brojanje 1 i 2 tima na 0 :)

ovako raja ja kad ukucam /war i id igraca napr 1 ili 2  kaze kaze igrac nije online------ RIJESENO  !!!!-------
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2012, 01:13:50 PRE PODNE od Kunna-[EG]97

raja sory za DP dupli post ali morao sam mozetel mi pokazat gdje da stavim x z y r kordinate da ubaci u ovom
  Ovdje se nadam da sam dobro ubacio sve ako nisam mozete mi vi ubaciti  new Float:WarMape[][8] =
{
{-110.3039, -103.5038, 3.1172, 346.8858, 41.4104, 125.5839, 3.1172, 158.5432}

};


Ali kako ovdje da ubacim kordinate mozel mi neko reci ! posto neznam bas dobro o skriptanju ! ako mozete da mi ubacite  ! CMD:warpokreni(playerid,params[])
{
if(!Admin(playerid,2)) return SEM
new mapa, vreme;
if(sscanf(params,"ii",mapa,vreme)) return SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "*Koristi: /warpokreni [id mape] [vreme (u minutima)]"), SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "*IDevi mapa: 0) Ime mape");
    War1_x = WarMape[mapa][0]; War1_y = WarMape[mapa][1]; War1_z = WarMape[mapa][2]; War1_r = WarMape[mapa][3];
War2_x = WarMape[mapa][4]; War2_y = WarMape[mapa][5]; War2_z = WarMape[mapa][6]; War2_r = WarMape[mapa][7];
war = SetTimer("WarTimer", vreme*60000, false);
warbrojanje = SetTimer("WarBrojanje", 3000, true);
foreach(Player,i)
{
    if(WarTim[i] > 0)
    {
        SpawnPlayer(i);
}
}
WarZapocet = 1;
return 1;}

Znaci meni izbacuje koristi i ono  .... ali ja ka ukucam nista se ne dogodi nece da me porta na zonu ! !!
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2012, 03:20:34 PRE PODNE od Kunna-[EG]97

Lepo odradjeno  ;D
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

meni neradi nista....
stavio sam u fs amx i pwn...
u cfg sam stavio ono
include ubacio i pluings
pokrenem server i kucam /war pise ta komanda nepostoji molim POMOC !
A sto se tice ovako i gledao sam pwn ovo je Super !