[GM]Mystic World Role Play

Započeo Nemanja King, Jul 22, 2012, 13:49:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nikoladsa

Mozes staviti novi download link nemgu s ovog nikako da skinem..ako ti nije problem  ;D

edit : resio sam problem sam izvinite za spam!
Poslednja Izmena: Jul 22, 2012, 21:14:19 POSLE PODNE od Apokalipsa
//

Mozel mapa spawn i  propravka auto  mapa ona kod spawn :D aj plss potrebne su mi izvini hvala na modu :)
Poslednja Izmena: Jul 22, 2012, 23:57:53 POSLE PODNE od Zekerija_Dazdarevic

Izgleda Dobar :D Pohvala
Follow me na Instagram @sixmatic

sch

*

// note!
Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 05:24:22 PRE PODNE od Nelsonâ„¢
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 02:05:30 PRE PODNE
DAJ   NE    ZEZAJ    NEGO     DAJ     CIJELI     MTA     Å TA     NAS     ZEZAÅ      I     DRESIRAÅ      KO    PSE?    DAJ     CIJELI    MTA    KAD    SI    DAO     CIJELI     MOD    DAJ    ONDA     I     MTA    CIJELI!

Hoces znati zasto ne dajem mape???zato sto radim novi mod od 0 a te mape cu koristiti na njemu dao sam vam za kioske i bankmate,i nije fora da se otvori 10 servera sa tim modom i svi da budu isti po mapama...

Kontakt
Skype nemanja.lazarevic.567
XFire kingsamp
Mystic World Community
Server Address 176.104.106.8 :5555

sch

*

Dobar mod 8/10!
Poslednja Izmena: Jul 24, 2012, 05:24:00 PRE PODNE od Nelsonâ„¢
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Brate moj ja volim kad GM nema mape da ja pravim sebi...ono sto mi treba al vec ako si napravio kiosk glupo je da ja to moram praviti :) veliko hvala od mene i veliku ti srecu zelim sa tim Gm od 0... :)
Zivot je 1 a CS je 1.6..


Aj daj nam  link sa mapa ma ceo mod ne pola kad si vec izbacio izbaci ga citavog brt i ima neki bag na modu kad sednes na biciklo nevide ti se pare i kilometraza prosto nestaje nzm sta je to neki bag ? aj nam izbaci ceo mod sa mapama i sve brt molim te kad si vec izbacio mod izbaci ga citavog ceka mo te  :-\ :'(


Citat: sank poslato Jul 23, 2012, 04:28:13 PRE PODNE
kao 1. Ti si lud da si davo ovaj GM (Neki nisu zahvalni a i zbog toga ja bi ga uklonio) ako smijem ja cu koristiti ovaj GM i staviti VELIK CREDIT na ovo..
RESPECT :)
malo je takvih ljudi sto davaju takve GM-ove..

Mozes ga koristiti sto da ne,mogu ga svi koristiti...necu ga uklanjati objavio sam ga i neka ga :D

Kontakt
Skype nemanja.lazarevic.567
XFire kingsamp
Mystic World Community
Server Address 176.104.106.8 :5555

kako dati admina drugom igracu u igri koja je komanda
Real Life RolePlay

Citat: Samp_RP poslato Jul 23, 2012, 12:40:44 POSLE PODNE
kako dati admina drugom igracu u igri koja je komanda

Prvo pogledaj komandu /ah a komanda ti je /postavi

Kontakt
Skype nemanja.lazarevic.567
XFire kingsamp
Mystic World Community
Server Address 176.104.106.8 :5555

Citat: [GF:RP] Mr.NoProblemâ,,¢ poslato Jul 23, 2012, 03:21:05 PRE PODNE
Nije fora,niko neće baš sve isto ostaviti,svi nešto izbrišu i dodaju,ja neću otvarati server sa njom a jebeš onda gamemod koji nema ni jednu mappu,sve to silno treba mappati,a to ne valja zbog kapija i ostalih sranja,de ne pričaj nego stavi te mappe tu,da mogu ljudi uzimat,kad si već toliko objavio pa objavi i to,šta te to košta? Šta radiš sad mod od 0 i koristiš iste mape? znači po principu istog moda,pa objavi,doradi neštoneće sigurno sve biti isto.

Budi zadovoljan ako ti je lik ikako dao ovaj GM,tj nama svima,sad je njegov problem hoce li dati neku stvar ili nece...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click