Problem sa pickupom

Započeo Круз, Jul 11, 2019, 21:58:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Imam problem sa pickupom koji na spawnu stoji bez ikakvog teksta ima ih 4 kad udjem u jedan teleportuje me u sporedni
Deo skripte: /
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log): /
Slika/video ingame problema(obavezno ako je ingame problem): /
Poslednja Izmena: Jul 11, 2019, 21:59:20 POSLE PODNE od Круз

Jesi ti pravio pickup ili
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: anderson87 poslato Jul 11, 2019, 22:14:08 POSLE PODNE
Jesi ti pravio pickup ili
Ne nisam ja pravio pickup ostao je od izvornog moda sve sam promenio i ubacio nove stvari ali ovo nisam mogao da resim pickup je prazan nema labela na njemu samo teleportuje u pickup pored

Citat: Круз poslato Jul 11, 2019, 22:16:18 POSLE PODNE
Ne nisam ja pravio pickup ostao je od izvornog moda sve sam promenio i ubacio nove stvari ali ovo nisam mogao da resim pickup je prazan nema labela na njemu samo teleportuje u pickup pored
Pronadji te pickupove ili pomocu pickupida ili pomocu koordinata. Daj mi callback OnPlayerEnterPickup da vidim aa postoji mogucnost ako imas neke  sumnjive fs ili inc da se u njima kreiraju pregledaj dobro
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: anderson87 poslato Jul 11, 2019, 22:19:56 POSLE PODNE
Pronadji te pickupove ili pomocu pickupida ili pomocu koordinata. Daj mi callback OnPlayerEnterPickup da vidim aa postoji mogucnost ako imas neke  sumnjive fs ili inc da se u njima kreiraju pregledaj dobro
Pomocu koordinata sam pokusao pokusacu preko pickupida video sam negde da se moze resiti ovim [pawn]DestroyPickup(pickupid);[/pawn] , ali ne znam da li je to tacno. U svakom slucaju hvala na pomoci !

Citat: Круз poslato Jul 11, 2019, 22:22:14 POSLE PODNE
Pomocu koordinata sam pokusao pokusacu preko pickupida video sam negde da se moze resiti ovim [pawn]DestroyPickup(pickupid);[/pawn] , ali ne znam da li je to tacno. U svakom slucaju hvala na pomoci !
To ti ne brise pickup iz skripte to se poziva kada ga hoces uklonit u odredjenim situacijama
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.

Citat: anderson87 poslato Jul 11, 2019, 22:27:28 POSLE PODNE
To ti ne brise pickup iz skripte to se poziva kada ga hoces uklonit u odredjenim situacijama
Hvala puno buraz , mislim da sam pronasao preko pickup IDa! Puno ti hvala resio si me velikog tereta  ;D

Citat: Круз poslato Jul 11, 2019, 22:31:41 POSLE PODNE
Hvala puno buraz , mislim da sam pronasao preko pickup IDa! Puno ti hvala resio si me velikog tereta  ;D
Nnc braca  :D
• G A M E M O D E •
• F I L T E R S C R I P T •
• T U T O R I A L •


Citat
You are what you believe yoursefl to be.