◄ Glavni razgovor #47 ►

Započeo SlavicBeast, Avgust 28, 2020, 23:03:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Crystal poslato Septembar 18, 2020, 02:58:06 PRE PODNE
Znaš koliko se sad smijem jer te zamišljam u glavi kako izgovaraš sve mudrosti hahahajajajajaj

Ja se smejem jer vec cimam ljude da mi daju info o njemu , da se moze prosetat do urgentnog sa slomljenim kostima...
Citat: Galardo poslato Januar 01, 1970, 01:00:00 PRE PODNE
Ako mislis da radis mod od 0 i da uzimas tudje radove i samo krhnuti u mod i ocekivati da radi?
Ako mislis da ne mrdnes kurcem i da pravis "mod" od "0" sa tudjim radovima,molim te,pomozi nama i sebi,radi nesto drugo.
Tebi ovaj forum dodje kao "Ispuni mi zelju" pa da ti za svaki jebeni error/warning neko pomaze i da se jebe oko tebe,a kada ti nesto zatrazi ti mu neces biti u stanju poslati jer ne znas o cemu taj isti prica iako je to nesto osnovno sto bi trebao da znas. Hvala i dovidjenja

Citat: Crystal poslato Septembar 18, 2020, 02:58:06 PRE PODNE
Znaš koliko se sad smijem jer te zamišljam u glavi kako izgovaraš sve mudrosti hahahajajajajaj
Hahaahaha,burazeru,ja mogu na lijep i kulturan način da ga izjebem,ali džabe kada je njemu to sve usađeno u glavi.

Citat: Сараб poslato Septembar 18, 2020, 02:39:25 PRE PODNE
Балканац ајде папај мало и обавести шта су ти рекли деда мраз и његов шурак свети никола
Доћи ћу ти кући у добој кеву ћу ти на дрво разапети извадити јој црева и натерати твог ћалета да их поједе довешћу 3 бугарина да те јебу у уста у дупе и направићемо још једну рупу ту код пупка твом ћалету ћу виљушком сећи врат и солити га мало по мало а од очију његових ћу направити мулти витамински шејк пићете га и ти и твоја кева наравно све ће јој кроз стомак разапети испасти имам друга у бугојну има 57 година довест ћу ти га да ти јебе сестру док не цркне од китурине
BRATE IMA DA VIDIS KAKO SREBRENICKA KLAPA JEBE KURVETINE IZ BEOGRADA MAMU TI JEBEM U PO PICKE

Citat: Сараб poslato Septembar 18, 2020, 02:48:05 PRE PODNE
Ко о гелендер да је бамбусају са свих страна докле им је воља да је кецају и у уста свршавају
IMA DA TI BAMBUSAM MATER NA PO ULICE DOK CIGANCADI CEKAJU SVOJ RED POSLIJE MENE PA MOZDA DODJE JOS JEDAN RETARD POPUT TEBE NA SVIJET DA TE JEBU SA SVIH STRANA BOG TI JEBO MATER

Popis novih Banovanih Korisnika :

@Galardo jer sto da ne
@daddyDOT jer zasto da ne
@Crystal pa banned na main , sto ne ovde
@naithanwav zasluzio je , razotkrio nacionalistu i debila
@Hitler vredjanje po Realnim stavkama

Oni koji nece biti banovani :

Svabo kog ne mozes tagovati...




Laku Noc , sve najbolje - vidimo se vrv na novim Acc ili Starim , ako ne budemo banovani , bicemo na ovim  8)
Citat: Galardo poslato Januar 01, 1970, 01:00:00 PRE PODNE
Ako mislis da radis mod od 0 i da uzimas tudje radove i samo krhnuti u mod i ocekivati da radi?
Ako mislis da ne mrdnes kurcem i da pravis "mod" od "0" sa tudjim radovima,molim te,pomozi nama i sebi,radi nesto drugo.
Tebi ovaj forum dodje kao "Ispuni mi zelju" pa da ti za svaki jebeni error/warning neko pomaze i da se jebe oko tebe,a kada ti nesto zatrazi ti mu neces biti u stanju poslati jer ne znas o cemu taj isti prica iako je to nesto osnovno sto bi trebao da znas. Hvala i dovidjenja

Ovo mora da se sankcioniše, ovo je čista sramota onako nešto govoriti, bmk ako dobijem ban quitati ću samp svakako, ne zanima me, ali ovakve stvari, negiranje najvećeg zločina poslije II. svj. rata kojeg je počinila Vojska Republike Srpske, u kojoj je više od 8372 žena,djece,muškaraca izgubilo život. Vi se danas smijete tome, smijete se strašnim mučenjima koje su oni doživjeli, u opis profila stavljaš sliku mezarja i sprdaš se na taj račun, idi da se liječiš i ti i svaki ko tako misli, dobro će se reći i za super moderatore i administratora ovog foruma na koji načim misli i kako će reagovati, samo to čekam. Nikada mi ne bi palo na pamet da se sprdam sa nekim pogibijama, pogotovo da ih negiram ili lažem dobro poznatu brojku (nažalost tu brojku). Sram vas bilo.
Po vjerovanju 90% foruma čovjek je nastao tako što ga je Bog stvorio, ovaj majmun Сараб je očito nastao neuspjelom evolucijom.

Citat: Сараб poslato Septembar 17, 2020, 23:50:04 POSLE PODNE
боли мене курац за документе и за вибли дете смара нека узме да прочита има и фотографије да загледа и шта је писало на пописима и тефтерима
Cuj Srbe
Ajd mali idi uci istoriju. Ovde sve pise. Treba tebe da te banuju posto si glup, nepismen I nacionalista.
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wmc-a.com/world-refugee-day/&ved=2ahUKEwi0ioPlm_LrAhVATBUIHQMDDP4QFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw0fZ8B-Hc7Z7_a-iiPwj4Kl

A da se vi svi koji se svadjate kolektivno napusite kurcine?
Jel ovo politicki forum mozda, kakvi su to avatari pizda li vam materina, jel takvo ponasanje prilici ovom forumu?
Klinci debili, ispoljavajte taj debilizam na fejsbuku, napisite neki status ono, u mudima niste bili i vi nasli srati nesto, jos ovde..


Mnogo si mi nešto blag, ovakve stvari ne mogu da prođu bez kazne.
Svašta bih imao da vam napišem, al' ćutaću i samo ću vas udaljiti sa foruma, pa negde druge delite pravdu, maloumnici.




Progress doesn't come from early risers — progress is made by lazy men looking for easier ways to do things. - Robert A. Heinlein