◄ Glavni razgovor #47 ►

Započeo SlavicBeast, Avgust 28, 2020, 23:03:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: NEJTAN PRODRAMER poslato Avgust 29, 2020, 10:45:49 PRE PODNE
SVE IH TREBA BACIT SA ZGRADE
Citat: NEJTAN PRODRAMER poslato Avgust 29, 2020, 01:45:02 PRE PODNE
dodje mi da ga bacim sa zgrade...
Sta je tebi sa tim bacanjem sa zgrade :D
Citat: Galardo poslato Avgust 29, 2020, 02:29:18 PRE PODNE
Zašto ljudi ne pokušaju sami riješiti problem sa skriptom ili potraže da li je već neko imao sličnih problema pa iz toga zaključiti šta bi mogao biti problem,nego dodju ovdje i "prose" za pomoć bez da su pokušali sami rijesiti vec cim im compiler izbaci warning/error otvaraju topic i kada im neko pomogne oni neće pokušati nauciti iz greske vec samo copy paste,a da ne pričam o tome kada im pošalješ code gotov i on samo to ubaci i očekuje da radi...
Pa bog te poljubio da ne kazem nesto drugo , ja i dan danas posle nekih 3-4 godine skriptanja ako imam neki error koji ne znam kako da resim odem na google i gledam primere kako su resili :) ili ono kad napisu nece opet tacno mi dodje da ga provucem kroz monitor :)

Citat: %u01AC H %u03A3 %u01B2 1 %u220F %u220F %u03A8 _ poslato Avgust 29, 2020, 11:47:33 PRE PODNE
Sta je tebi sa tim bacanjem sa zgrade :D

Fora kad sam igrao CS i baci ti tipa 3flasha i 2x Granatu i kill te , izjavio sam na TSu "Sta bacas vise bacili te za zgrade dabogda"  :D :D




Inc nisam znao da su mi postovi ovde najbitniji i da ih skupljam , da sam to hteo sigurno ne bih trazio ban na prvom Acc , a trenutni main je suspend jer sam tag Vo%u0107kicu , pa jos par dana dok ne istekne ban  :D 8) @Agent 47


NAJTAN IN HOUSE ! - PROFI TROLLER , PROFI MIRODJIJA !
JEDAN JEDINI PRODRAMER !
PRODRAMER JE PROFI LICE KOJE PRAVI DRAME KAKO BI SE ZABAVILO JER MU JE DOSADNO NAMERNO PRAVI GRESKE I JEBE MU SE STA DRUGI MISLE JER CEKA DA MU BAN ISTEKNE NA DRUGOM PROFILU !


Nemoj nas hadžija, nećemo više. I nećete. :D

CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Citat: Crystal poslato Avgust 29, 2020, 12:27:01 POSLE PODNE
Nemoj nas hadžija, nećemo više. I nećete. :D


Nemoj Nejtane , necemo bombe vise nikad , i necete  :D


NAJTAN IN HOUSE ! - PROFI TROLLER , PROFI MIRODJIJA !
JEDAN JEDINI PRODRAMER !
PRODRAMER JE PROFI LICE KOJE PRAVI DRAME KAKO BI SE ZABAVILO JER MU JE DOSADNO NAMERNO PRAVI GRESKE I JEBE MU SE STA DRUGI MISLE JER CEKA DA MU BAN ISTEKNE NA DRUGOM PROFILU !


Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 29, 2020, 11:47:33 PRE PODNE
Sta je tebi sa tim bacanjem sa zgrade :D Pa bog te poljubio da ne kazem nesto drugo , ja i dan danas posle nekih 3-4 godine skriptanja ako imam neki error koji ne znam kako da resim odem na google i gledam primere kako su resili :) ili ono kad napisu nece opet tacno mi dodje da ga provucem kroz monitor :)
Koji error?



Citat: Ƭ H Σ Ʋ 1 ∏ ∏ Ψ _ poslato Avgust 29, 2020, 14:23:38 POSLE PODNE
A sta znam , mozda oni dugacki u server logu sto izbacuju.
Vjerovatno neki iz funkcije, prosto debugaj skriptu odnosno tu funkciju dio po dio pa vidi gdje crasha

Citat: Galardo poslato Avgust 29, 2020, 14:25:53 POSLE PODNE
joooj mamurluka jebo te zivot.
Zato sam ja onaj sretnik sto se sastavi ,a nikad nije mamuran  8)


Koliko moras biti jadan da unistavas neciji trud i rad,iz cista mira ddosat' ts3 bez da ti se iko ista zamjerio...

Dobro jutro :)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK





boooring
API rate limit of 60 still exceeded
::)