2020 godina?

Započeo ᗪ卂乂, Avgust 08, 2020, 00:47:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: andr00- poslato Avgust 13, 2020, 23:16:48 POSLE PODNE
Mislio sam da se zajebavas, jel stvarno mislis ozbiljno ili?ne ne brate ispod je kornjaca koja nosi sve pogrijesio si
o da da kao u narutu hahahahahhahahaha


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

N.D

*

Citat: andr00- poslato Avgust 13, 2020, 23:16:48 POSLE PODNE
Mislio sam da se zajebavas, jel stvarno mislis ozbiljno ili?

Sta mislis , koliko je lako baciti rovce i videti kako krecu kontra argumenti  8)

Dao otkaz na poslu , pa sad imam viska slobodnog vremena malo , gde napraviti zajebanciju dobru neg ovde  8)

@andr00-

Inc sve sto sam rekao su glupave teorije zavera koje mozete naci po stranim forumima i slicno...

Ja svoja misljenja drzim za sebe , vecinu sto mozete videti od mene je cista ironija , jer ja se bavim istrazivanjem stvari kada imam vremena.

Napokon neko da provali ironiju  8)

Inc ovo ti je nacin da vidis misljenja drugih ljudi bez da uplices svoje , da vidis koliko se ko trigeruje na neke gluposti koje nemaju veze sa zivotom.

Ovo sto sam rekao , to misli Naithan , sve ono gore osim :

Citat: N.D poslato Avgust 13, 2020, 22:32:09 POSLE PODNE
Potpuno se slazem

Tu mozes videti da sam bukvalno pobio sve ono gore sto sam napisao , jer sam pricao o nauci  :D 8)

Samo malo ispratiti sta se pise jedno za drugim , videti sta stoji izmedju redova. Ono gore je bukvalno lozenje ljudi da vidimo ko ce prvi da plane , zapravo nije niko od onih koje sam ocekivao , kao naprimer @Purdinho , kreator Teme , Vinny i jos pojedini
8)

Edit : Zaboravio sam da dodam da imam respekt prema svima ovde , samo jednostavno volim nervirati Vinny-a i dizati mu zivce i pritisak  8)
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2020, 23:30:36 POSLE PODNE od N.D

Meni uopste to nije delovalo tako, a verujem da i nije bilo tako. Jednostavno, misljenje ti je pobijeno argumentovanim odgovorima, a priznati gresku i neznanje za neke stvari je mnogo inteligentnije od fol prica kako pustas bubicu i cekas da cujes tudja misljenja, a svoja kao gledas da zadrzis za sebe. Pokusao si da poturis na bezvezan nacin nesto sto se vrti na youtube-u, ili generalno na internetu, a nas narod to oberucke prihvata jer jelte mnogo logicnije izgleda kako su Tramp, Putin i Djiping pustili koronu umesto da je nastala genskim mutacijma, jer ono, wtf su te mutacije koji kurac. Kaki fakulteti i relevantni dokazi, ovo je struka!


Oni bi se takodje pozabavili nepravedno zapostavljenim Gejtsom i cipovanjem naroda, i to ne manje ni vise, nego putem vakcine. Ujedno ce da ti kazu i da su vakcine stetne uz snaznu poruku "Moju decu i mene neces vakcinisati! Kus sotono!
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

N.D

*

Citat: SlavicBeast poslato Avgust 13, 2020, 23:42:46 POSLE PODNE
Meni uopste to nije delovalo tako, a verujem da i nije bilo tako. Jednostavno, misljenje ti je pobijeno argumentovanim odgovorima, a priznati gresku i neznanje za neke stvari je mnogo inteligentnije od fol prica kako pustas bubicu i cekas da cujes tudja misljenja, a svoja kao gledas da zadrzis za sebe. Pokusao si da poturis na bezvezan nacin nesto sto se vrti na youtube-u, ili generalno na internetu, a nas narod to oberucke prihvata jer jelte mnogo logicnije izgleda kako su Tramp, Putin i Djiping pustili koronu umesto da je nastala genskim mutacijma, jer ono, wtf su te mutacije koji kurac. Kaki fakulteti i relevantni dokazi, ovo je struka!


Oni bi se takodje pozabavili nepravedno zapostavljenim Gejtsom i cipovanjem naroda, i to ne manje ni vise, nego putem vakcine. Ujedno ce da ti kazu i da su vakcine stetne uz snaznu poruku "Moju decu i mene neces vakcinisati! Kus sotono!

Vinny je cipovan , mozda i Purda , @Galardo je sigurno  8)

A nije mi prvi put da bacam rovce , uvek mozemo pricati ozbiljno kada je nesto stvarno ozbiljno , a ne na SAMP forumu gde vecina ne zna kako se defragmentacija hard diska radi , a tek nesto vise od toga  8)
Poslednja Izmena: Avgust 13, 2020, 23:49:12 POSLE PODNE od N.D

Citat: SlavicBeast poslato Avgust 13, 2020, 23:42:46 POSLE PODNE
Meni uopste to nije delovalo tako, a verujem da i nije bilo tako. Jednostavno, misljenje ti je pobijeno argumentovanim odgovorima, a priznati gresku i neznanje za neke stvari je mnogo inteligentnije od fol prica kako pustas bubicu i cekas da cujes tudja misljenja, a svoja kao gledas da zadrzis za sebe. Pokusao si da poturis na bezvezan nacin nesto sto se vrti na youtube-u, ili generalno na internetu, a nas narod to oberucke prihvata jer jelte mnogo logicnije izgleda kako su Tramp, Putin i Djiping pustili koronu umesto da je nastala genskim mutacijma, jer ono, wtf su te mutacije koji kurac. Kaki fakulteti i relevantni dokazi, ovo je struka!


Oni bi se takodje pozabavili nepravedno zapostavljenim Gejtsom i cipovanjem naroda, i to ne manje ni vise, nego putem vakcine. Ujedno ce da ti kazu i da su vakcine stetne uz snaznu poruku "Moju decu i mene neces vakcinisati! Kus sotono!
dje nadje ovu sliku HAHAHAHHAHAHA, ali ovi su pobeda


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Cuj gdje je naso,nije naso,vec licno fotografisao  :D

N.D

*

Citat: Galardo poslato Avgust 13, 2020, 23:49:04 POSLE PODNE
Cuj gdje je naso,nije naso,vec licno fotografisao  :D

Vinny-a i Purdu  :D ;) 8)

Citat: ᗪ卂乂 poslato Avgust 13, 2020, 23:48:25 POSLE PODNE
dje nadje ovu sliku HAHAHAHHAHAHA, ali ovi su pobeda


Ovi moji civilizovaniji, hoce da saslusaju, klimaju glavom, ali ipak imaju svoje misljenje :D

Ovim tvojim djilkosima samo spomeni koronu i vakcinu, prvo ti se najebu familije, a ovaj debeli te gratis posalje na infuziju
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Avgust 13, 2020, 23:52:20 POSLE PODNE
Ovi moji civilizovaniji, hoce da saslusaju, klimaju glavom, ali ipak imaju svoje misljenje :D

Ovim tvojim djilkosima samo spomeni koronu i vakcinu, prvo ti se najebu familije, a ovaj debeli te gratis posalje na infuziju
i pocepaju ti ruke za podpalu


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Citat: N.D poslato Avgust 13, 2020, 23:50:03 POSLE PODNE
Vinny-a i Purdu  :D ;) 8)
Koliko sam ti duzan za ovoliko spominjanje? i kako hoces kes ili paypal :D
Razlog tome sto se ne mesas u ovakve stvari jer ne znam dovoljno o istim i ne zelim da tako ofrlje pricam a i malo sam umoran od tog pravdanja i raspravljanja sa pojedincima sa ovog foruma , odo da gledam mudju kako igra UNO i haj zdravo samo nastavite da pricate o meni , lagano mackovi :)

Citat: LoOdaK poslato Avgust 13, 2020, 22:46:07 POSLE PODNE

Nije to varenje pa da varioc ne promisli i pogrešno zavari neki dio.

Nemoj ti nas zavarivače da petljaš u ovo :D
CAPTAIN FOUX aka TDEGOD

Citat: N.D poslato Avgust 13, 2020, 23:26:44 POSLE PODNE
Sta mislis , koliko je lako baciti rovce i videti kako krecu kontra argumenti  8)

Dao otkaz na poslu , pa sad imam viska slobodnog vremena malo , gde napraviti zajebanciju dobru neg ovde  8)

@andr00-

Inc sve sto sam rekao su glupave teorije zavera koje mozete naci po stranim forumima i slicno...

Ja svoja misljenja drzim za sebe , vecinu sto mozete videti od mene je cista ironija , jer ja se bavim istrazivanjem stvari kada imam vremena.

Napokon neko da provali ironiju  8)

Inc ovo ti je nacin da vidis misljenja drugih ljudi bez da uplices svoje , da vidis koliko se ko trigeruje na neke gluposti koje nemaju veze sa zivotom.

Ovo sto sam rekao , to misli Naithan , sve ono gore osim :

Tu mozes videti da sam bukvalno pobio sve ono gore sto sam napisao , jer sam pricao o nauci  :D 8)

Samo malo ispratiti sta se pise jedno za drugim , videti sta stoji izmedju redova. Ono gore je bukvalno lozenje ljudi da vidimo ko ce prvi da plane , zapravo nije niko od onih koje sam ocekivao , kao naprimer @Purdinho , kreator Teme , Vinny i jos pojedini
8)

Edit : Zaboravio sam da dodam da imam respekt prema svima ovde , samo jednostavno volim nervirati Vinny-a i dizati mu zivce i pritisak  8)
Nemam ja vremena za te stvari :)
Poslednja Izmena: Avgust 14, 2020, 09:45:09 PRE PODNE od Purdinho

Takodje želim u ovu listu da ubrojim barselona - bayern 2-8


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

N.D

*

Citat: ᗪ卂乂 poslato Avgust 14, 2020, 22:59:38 POSLE PODNE
Takodje želim u ovu listu da ubrojim barselona - bayern 2-8

Nista cudno  8)

I rekao vam je ćelo da ce vam usta razvalit   ;D :D :D

Gamemod: Spotify Community
Owner: Nodze ( Dzenan Levic )