[Preview][ASP.NET] Vibe Gaming - Buy Game

Započeo Don_Marquez, Januar 22, 2024, 15:19:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ime rada: Vibe Gaming - Every game,a unique vibe
Vrijeme izrade: Do 5 mjeseci
Opis rada: Trenutno radim na razvoju web stranice pod nazivom Vibe Gaming - Every game, a unique vibe. Sajt ce se temeljiti na prodaji aktivacionih kodova za igre koje ce se naravno kupovati za razne platforme kao sto su PC, PlayStation, Xbox..., nesto na fazon Instant Gaming-a. Tehnologija koja ce biti koristena je ASP.NET Core 6 MVC,te vam s ponosom mogu predstaviti jos jedan dio kako ce otprilike izgledati kupovina digitalnog kljuca za igre na sajtu. Ko zeli moze pratiti moj rad putem Linkedin profila (link ispod).
Slike rada:
[/quote]
#M24

Svidja mi se iskreno. Ikonice nisi bolje mogao uklopiti.
Ne znam imas li hover preko buttona za buy, iskreno dodao bih da se prebaci u zelenu ili nakon klika ako dodaje u kosaricu/korpu. (Cisto ako je dodao da zna da je dodao 100%)
Naravno funkcionalnost se ne vidi, sto je logicno ali po ovome sto vidim a i radovima koje si kacio do sada, samo napred.

Sve pohvale, keep us updated ;)

Citat: realnaith poslato Januar 22, 2024, 15:34:44 POSLE PODNE
Svidja mi se iskreno. Ikonice nisi bolje mogao uklopiti.
Ne znam imas li hover preko buttona za buy, iskreno dodao bih da se prebaci u zelenu ili nakon klika ako dodaje u kosaricu/korpu. (Cisto ako je dodao da zna da je dodao 100%)
Naravno funkcionalnost se ne vidi, sto je logicno ali po ovome sto vidim a i radovima koje si kacio do sada, samo napred.

Sve pohvale, keep us updated ;)
Hvala na pozitivnom feedbacku. Zaboravio sam dodati da je ovo projekat tek u izgradnji i sama funkcionalnost nece biti jos odradjena jer radim prvo dizajn svega, a kasnije kroz .NET i bazu podataka ce sve biti povezano i naravno bice tu i kosarica za dodavanje igrica, wishlist itd... U svakom slucaju hvala na feedbacku, sve pohvale, savjeti i kritike dobro dodju ?
#M24