Neke SMF teme

Započeo mmlinaric, Avgust 25, 2019, 10:16:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nabavio sam neke premium SMF teme. sve su teme prije kostale, ali posto je DzinerStudio propao sad se mogu korsititi normalno bez placanja :)

teme sam neki dan nabavio na jednom engleskom forumu, ali se tocno ne sjecam kojem.
ovdje su neke slikice tema (ne sve teme, samo neke): https://imgur.com/a/6WwR6XV
ovdje vam je download link: https://www.sendspace.com/file/zovj92

sve sam testirao na PHP 7.1 (EasyPHP posto je XAMPP nesto jebo xd), te na najnovijom verzijom smf-a.
ne mogu dat kako izgleda live posto ne koristim smf za forume vec ips.

Teme su preloše za 2019 I.M.O
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 25, 2019, 10:54:44 PRE PODNE
Teme su preloše za 2019 I.M.O
znam da jesu. objevio sam jer znam da mnogi ovdje koriste SMF pa da nesto naprave od ovog.

Citat: mmlinaric poslato Avgust 25, 2019, 10:58:18 PRE PODNE
znam da jesu. objevio sam jer znam da mnogi ovdje koriste SMF pa da nesto naprave od ovog.
Postoje mnogo bolje teme, a i ne vidim razlog zasto iko koristi SMF pored MyBB-a/IPBoards-a al a'e.
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Citat: Osamu Dazai poslato Avgust 25, 2019, 11:07:57 PRE PODNE
Postoje mnogo bolje teme, a i ne vidim razlog zasto iko koristi SMF pored MyBB-a/IPBoards-a al a'e.
to se i ja pitam. smf-u nisam prismrdio duze vrijeme.. samio IPS koristim

Gotiva  8)




Give Honor To The One Who Deserve It