[Konkurs] Opis PDF-a

Započeo Denis_Lapi, Mart 22, 2014, 10:48:28 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Srdacan pozdrav svima.
Kao sto vidite na Balkan:SAMP Forumu je ubacen novi nacin otvaranja tema, a to je "[Konkurs]".
U saradnji sa adminima dobio sam dozvolu za otvaranje ovakvih tema, s ciljem olaksanog rada ostalih pdf-ova. U ovom pdf-u mozete otvarati konkurse koji se ticu developing-a (No-SAMP Script). To mogu biti usluge programiranja, dizajna, web dizajn, web programming i mnogo drugih koji se ne ticu SA:MP skripte (Pawno Compilera), a ticu se Developing-a.

Zasto smo otvorili ovaj PDF?


-Ovaj PDF je otvoren za dobijanje konkretne usluge (iz gore navedenih oblasti) za odredjenu nagradu, ukoliko kreator konkursa smatra da nagrada nije potrebna za zeljeni gotov proizvod, on ne mora da je postavi, ali ukoliko navede nagradu duzan je da je uruci pobedniku konkursa (ukoliko ga ima).

- Drugi razlog je odvanje "[POMOC]" od "[Trazim]" S toga, zabranjeno je otvaranje pomoci u ostale pdf-ove ukoliko vam je potrebna usluga. Otvaranje "[POMOC]" teme podrazumeva samo pomoc u okviru odredjenog problema ZABRANJENO JE TRAZITI GOTOVE USLUGE! (najceste izrada gotove skripte)..

-Toliko za sada..PDF nije jos u funkciji jer nisu napisana pravila po kojim se otvara tema NE OTVARAJRE TEME !


Pozdrav od mene, ocekujte otvaranje PDF-a i da, pripremite nagrade xD

Poslednja Izmena: Mart 29, 2014, 00:11:51 PRE PODNE od Denis_Lapi

[FS] Bank Sistem
[TuT] Array Sistem (Napredna)


"Pa krenite na mene i provesce te se super ko kapetan Kuka kada levom brise dupe"

www.denis-lapi.com