◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: salqnovic poslato Maj 31, 2020, 17:20:24 POSLE PODNE
ebay down
Da li zbog covida moze to da ti stigne na kucnu adresu?

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020

Citat: xLanmi poslato Maj 31, 2020, 17:29:00 POSLE PODNE
Da li zbog covida moze to da ti stigne na kucnu adresu?
moze otvorene su granice davno

Cuvaj se E-Baya, dosta je nesigurniji od pika, da - mozes kupiti mnogo jeftinije robu nego kod nas (medjutim naravno ne daje svako ni besplatnu dostavu), ali puno je kineza koji prodavaju laznu robu, recimo 1050Ti kupis, izmjenjen bios, ustvari dobijes grafiku od 1GB GDDR3, a ne 4GB GDDR5.

Citat: Hydra. poslato Maj 31, 2020, 16:37:31 POSLE PODNE
Za procesor sam mislio uzeti i7 "X" RAM do 16GB a što se sad tice GPU-a morat ću onda pričekati ako netko tko zna bolje o tim stvarima od mene. Možda da se uzme GTX 1060 6GB ?  ::)

http://www.cpu-upgrade.com/mb-ASUS/P8H61-MX_R2.0.html

i7 4-5 gen bi bio odličan, međutim ne vidim razlog zašto trenutno bilo šta da mjenjaš (osim da dodaš rama), komp ti je sasvim okej za današnji gaming i naše uslove.

Citat: 6cadilab9 poslato Maj 31, 2020, 16:58:30 POSLE PODNE


Ryzen je 3600X
Fin komp samo jos grafu neku jacu da nabavim, al i ova jede djecu

I grafika ti je dobra, 1050Ti, kratko sam je i ja koristio, dosta dobra grafička, nažalost kod nas je preskupa za svoje kvalitete, ko ima dobro napajanje uvjek neka prvo pogleda AMD kartice (npr RX480/570 je dosta jeftiniji od 1050Ti a bolje su obe).
Za danasnji gaming 1050Ti/1060 su sasvim okej grafe, sto su potvrdili mnogi testovi.

Hvala puno za tip. Evo ja uz ove moje specifikacije igram GTA V na high a može i na very high. BF 1 na high kao i BF V. To su za sad jedine igre koje sam probao.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Kako vi to u gta 5 stavljate na high i very high kod mene tih opcija nema

Citat: 6cadilab9 poslato Maj 31, 2020, 19:26:05 POSLE PODNE
Kako vi to u gta 5 stavljate na high i very high kod mene tih opcija nema

Kako ne, odes na settings i sa lijeve strane imas "Graphics" i "Advances Settings" ako na to misliš.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Hydra. poslato Maj 31, 2020, 19:56:53 POSLE PODNE
Kako ne, odes na settings i sa lijeve strane imas "Graphics" i "Advances Settings" ako na to misliš.
Ja sam to isto uradio i evo vec dva sata su vatrogasci kod mene , gase vatru , prekucao procesor :D

u gta v imate normal,high,very high...

Moracu ipak da se pozabavim detaljnije sklapanjem racunara. Rekose mi neki, koji se mnogo bolje razumeju, da je onaj i3-9100F smece kao i napajanje i da samo SSD vadi prosek. Za drugi pak kazu da je maticna shitina, da mu umesto ovoliko hdd-a vise znaci ssd i da je ram dosta spor.

Kako brojke zapravo deluju lepo, pa i onaj budjavi userbenchmark :D

Nista dok covek ne izdvoji ozbiljne pare da bi kupio jak kompjuter, a ja opet verujem da za te pare moze da se pronadje i bolji, samo treba da se angazuje covek.
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Maj 31, 2020, 21:48:18 POSLE PODNE
Moracu ipak da se pozabavim detaljnije sklapanjem racunara. Rekose mi neki, koji se mnogo bolje razumeju, da je onaj i3-9100F smece kao i napajanje i da samo SSD vadi prosek. Za drugi pak kazu da je maticna shitina, da mu umesto ovoliko hdd-a vise znaci ssd i da je ram dosta spor.

Kako brojke zapravo deluju lepo, pa i onaj budjavi userbenchmark :D

Nista dok covek ne izdvoji ozbiljne pare da bi kupio jak kompjuter, a ja opet verujem da za te pare moze da se pronadje i bolji, samo treba da se angazuje covek.
Nemoj ti da se javljaš, nećeš s Galardom i sa mnom kantera, pfff :P




Citat: SlavicBeast poslato Maj 31, 2020, 21:48:18 POSLE PODNE
Moracu ipak da se pozabavim detaljnije sklapanjem racunara. Rekose mi neki, koji se mnogo bolje razumeju, da je onaj i3-9100F smece kao i napajanje i da samo SSD vadi prosek. Za drugi pak kazu da je maticna shitina, da mu umesto ovoliko hdd-a vise znaci ssd i da je ram dosta spor.

Kako brojke zapravo deluju lepo, pa i onaj budjavi userbenchmark :D

Nista dok covek ne izdvoji ozbiljne pare da bi kupio jak kompjuter, a ja opet verujem da za te pare moze da se pronadje i bolji, samo treba da se angazuje covek.

Onaj drugi je bio sasvim ok

Citat: SlavicBeast poslato Maj 31, 2020, 21:55:18 POSLE PODNE
Video si da sam bio u party-u :P
Mi te kontali ucjenjivat' malo za asistenta al' vidi reko papka neće da uđe :D