◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Pozdrav svima, želeo bih da se osiguram, planiram tokom ovih dana installirati win 10 nakon 2 god. Ja sam već instaliravao 2k18 pa mi je graficka crkla (ona je bila 32 bitna) i promenio sam je na dovoljno dobru NVIDIA 9400 GT, Proccessor mi je ovakav Intel Celeron CPU E3200 2,40 ghz, 4 gb rama, 64 bitni sistem, da li ce mi sada ako installiram s neta win 10 crci komp?  :D
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]

Citat: [][] Foxy 2k19 [][] poslato April 25, 2020, 14:40:55 POSLE PODNE
Pozdrav svima, želeo bih da se osiguram, planiram tokom ovih dana installirati win 10 nakon 2 god. Ja sam već instaliravao 2k18 pa mi je graficka crkla (ona je bila 32 bitna) i promenio sam je na dovoljno dobru NVIDIA 9400 GT, Proccessor mi je ovakav Intel Celeron CPU E3200 2,40 ghz, 4 gb rama, 64 bitni sistem, da li ce mi sada ako installiram s neta win 10 crci komp?  :D
samo bojler :D ma nece baki


Odakle si ti skino kad ti je crklo ?  :D

Citat: #Kasperzi poslato April 25, 2020, 14:41:37 POSLE PODNE
samo bojler :D ma nece baki
Hvala  :D
Citat: Galardo poslato April 25, 2020, 14:45:10 POSLE PODNE
Odakle si ti skino kad ti je crklo ?  :D
nmp, s neta koliko se secam s officijalnog Microsoft-ovog sajta.  :D
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]


aaa imal neko neki mod za prodat jebo ga supaaa

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Citat: [][] Foxy 2k19 [][] poslato April 25, 2020, 14:40:55 POSLE PODNE
Pozdrav svima, želeo bih da se osiguram, planiram tokom ovih dana installirati win 10 nakon 2 god. Ja sam već instaliravao 2k18 pa mi je graficka crkla (ona je bila 32 bitna) i promenio sam je na dovoljno dobru NVIDIA 9400 GT, Proccessor mi je ovakav Intel Celeron CPU E3200 2,40 ghz, 4 gb rama, 64 bitni sistem, da li ce mi sada ako installiram s neta win 10 crci komp?  :D
To je se ispostavilo da ti je grafička prestala raditi baš u tom momentu kada si skinuo sistem. Grafička se ne bi trebala kvariti od samog podizanja sistema, pored toga windows 10 je navodno "sigurniji" što se tiče tih stvari. Za takav malware bi trebalo po mom mišljenju dosta low level znanja iz oblasti digitalnih elektronike i programiranja, a sumnjam da bi i tada nešto napravio.

Na Microsoftovu stranicu, skini windows i šibaj ;)
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Citat: LoOdaK poslato April 25, 2020, 15:45:12 POSLE PODNE
To je se ispostavilo da ti je grafička prestala raditi baš u tom momentu kada si skinuo sistem. Grafička se ne bi trebala kvariti od samog podizanja sistema, pored toga windows 10 je navodno "sigurniji" što se tiče tih stvari. Za takav malware bi trebalo po mom mišljenju dosta low level znanja iz oblasti digitalnih elektronike i programiranja, a sumnjam da bi i tada nešto napravio.

Na Microsoftovu stranicu, skini windows i šibaj ;)
Hvala baki  :D ;)
Balkan Moon v1.0 by Foxy

Owner // Scripter Balkan Moon

u Potpisu Foxy.

Ne pipaj lava Foxy, radi na BM-u :D :D :D
[4.7.2019] Respect For: Purda | Basovski | Mister Naithan | BICEL KO MI BUNTA | 7.9: Vasic[/b]

* Server [5.1.2019 Created]
* Scripter on Power Gaming
* Scripter on Night Life
* Scripter on Arena Gaming
* Scripter on duty (Balkan Moon)

[23.5.2k19] Messi u skriptanju hehe ;)
[7.8.2k19]OLD Minecraft Developer & Player (2016-2018)

#FOXYSCRIPT[/b]
MAPPER U POKUŠAJU :/[/b]




Pozdrav
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Otvara Nešo jamajku po ko zna koji put,i zatvara ;D

Citat: lmr. poslato April 26, 2020, 11:54:24 PRE PODNE
Otvara Nešo jamajku po ko zna koji put,i zatvara ;D

Pusti čovjeka na miru, mora i on platit račune.  ;D
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords