◄ Glavni razgovor #45 ►

Započeo SlavicBeast, April 07, 2020, 21:43:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: SlavicBeast poslato April 17, 2020, 15:31:27 POSLE PODNE
Nema tu ubice, nalupam samare i njemu i roditeljima ;)
njemu sto je retardiran, a roditeljima sto su ga napravili retardiranog

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Raspon ruku mi je malo manji od 2 metra, ali i tad bih se pridrzavao protivepidemijskih mera :P
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato April 17, 2020, 15:46:42 POSLE PODNE
Raspon ruku mi je malo manji od 2 metra, ali i tad bih se pridrzavao protivepidemijskih mera :P

hahaha  :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Otvaram server nakon godinu dana a koji je radio 5 godina, morali zatvoriti. U tih 5 godina smo imali dosta donacija, a sad ja vas pitam dali je dobra ideja skinuti donatorima VIP i njihove nagrade ili jednostavno da im ostane nakon reborna ? Jer ako hocemo ostati zivi morali smo poduzeti neke mjere i podignuti cijene donacija i paketa dodavati nove stvari.
Poslednja Izmena: April 17, 2020, 16:51:35 POSLE PODNE od Spooky.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato April 17, 2020, 16:49:29 POSLE PODNE
Otvaram server nakon godinu dana a koji je radio 5 godina, morali zatvoriti. U tih 5 godina smo imali dosta donacija, a sad ja vas pitam dali je dobra ideja skinuti donatorima VIP i njihove nagrade ili jednostavno da im ostane nakon reborna ? Jer ako hocemo ostati zivi morali smo poduzeti neke mjere i podignuti cijene donacija i paketa dodavati nove stvari.
Mislim da bi bilo fer produžiti im VIP level, ipak platili su to svojim novcem.
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




Donacija i ti kao VIP paketi su dve razlicite stvari(moje misljenje)..
Kada se kupi taj paket postavi se trajanje od mesec, dva, tri.. Po isteku gubi status VIPa i cao.
A donacije su nesto posebno, vidim da ogromna vecina mesa takve stvari.



Citat: m1lfman poslato April 17, 2020, 17:10:55 POSLE PODNE
Donacija i ti kao VIP paketi su dve razlicite stvari(moje misljenje)..
Kada se kupi taj paket postavi se trajanje od mesec, dva, tri.. Po isteku gubi status VIPa i cao.
A donacije su nesto posebno, vidim da ogromna vecina mesa takve stvari.
Citat: m1lfman poslato April 17, 2020, 17:10:55 POSLE PODNE
Donacija i ti kao VIP paketi su dve razlicite stvari(moje misljenje)..
Kada se kupi taj paket postavi se trajanje od mesec, dva, tri.. Po isteku gubi status VIPa i cao.
A donacije su nesto posebno, vidim da ogromna vecina mesa takve stvari.

Ma donacije po levelu mislim. Mislio sam skinuti VIP onim igracima kojima je netko drugi platio za nj. Moram rezat jer cijene su sad vise a i vise dodataka dobijes.
Poslednja Izmena: April 17, 2020, 17:48:54 POSLE PODNE od Spooky.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato April 17, 2020, 17:47:14 POSLE PODNE
Ma donacije po levelu mislim. Mislio sam skinuti VIP onim igracima kojima je netko drugi platio za nj. Moram rezat jer cijene su sad vise a i vise dodataka dobijes.
Nisi ga izgleda shvatio,to sto vi nazivate donacije,on mislim na podrsku serveru,neko donira zato sto postuje te vlasnike i ostalo...,a drugo je placanje za vipa i to...
Poslednja Izmena: April 17, 2020, 17:59:12 POSLE PODNE od Galardo

Citat: Galardo poslato April 17, 2020, 17:56:53 POSLE PODNE
Nisi ga izgleda shvatio,to sto vi nazivate donacije,on mislim na podrsku serveru,neko donira zato sto postuje te vlasnike i ostalo...,a drugo je placanje za vipa i to...

Ma krivo sam se ja izrazio, pod pakete sam mislio kao levele i pod te levele spadaju određene nagrade. Imam ljudi koji nisu donirali nego je netko za njih donirao, nisam volio taj nacin.ali novac je novac. Sad sam izmjenio pravila pa razmisljam.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Ima ko mozda neku pocetnu skriptu. sve postane su outdated.. A i nesmem double post u Trazim Gamemode topic..



Kako nezvanicno m1lfman News agency saznaje, @SlavicBeast je seo u automobil marke "Skoda", i zaputio se kako bi se obracunao maloletnim delikventom. [FOTO] [VIDEO] [EXPLICIT]




Drži se teorije: https://vimeo.com/408866603
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!

Voli sve ne pravi razliku by LoOdaK




@m1lfman video sam taj video ali nisam skapirao sta je tu bilo :)