Balkan Demons RolePlay

Započeo berroni.pwn, Decembar 03, 2017, 20:32:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Vlasnik: Berroni
Skripter: Denzla
Mapper: Berroni








Pozdrav svim starim i novim samperima, ovom prilikom želio bih reći da se BD konačno otvara.
Dobro se sjećam svih onih igrača, 70/70, čak 7x pun server, da ne dužim sa razlozima prekida, oni koji bi trebalo da znaju, znaju sve. 
Ovaj put vraćamo se jači nego ikada prije.
Zaboravite na sve pokušaje do sada, ovaj put krećemo i ne stajemo !
Fokus servera jeste unikantnost. Dakle, glavna stvar i kod mene i kod Denzle jeste unikantnost.
Time hoću da kažem da fokusiramo to da budemo unikantni, ne želim sada ništa otkrivati, kako vrijeme bude prolazilo prezentacije će vam reči sve.
Što se sistema tiče, opet da ne otkrivam ništa prerano, mogu vam nabrojati par.
Prvi jeste sistem teritorija sa dilerima(Muma izvini), tu je Hangar sistem. Za igrače koji krše lakša pravila gdje na drugim serverima ne bi bili čak ni jailovani, kod nas idu u jail - ali ne običan jail. U zavisnosti od toga gdje vas nadležni pošalje, idete u jail u kojem treba da radite da biste izašli. Od trčanja po checkpointovima(valja trčat po 500 checkpointa, uzme to dobrih 10min bez pauze) do komunalca i čistača. Dakle tu je preko pet poslova na koje možete biti poslati da izvršite kaznu. Već imam puno potrošenih sati mapajući otok(ne smijem reći koliko, hejtaćete me da sam nolajfer), a sve te kazne izvršavat ćete na njemu(izvini Tito).




(za bolju kvalitetu pritisnite sliku)



BLOODS
BLOODSI" border="0


BANKA
BANKA" border="0



RUDNIK ZLATA
RUDNIK3" border="0
RUDNIK4" border="0
RUDNIK1" border="0
RUDNIK2" border="0

Credits: BarbaNegra



GHETO kućice i čik pogodi šta ono viri
Ghetto_kucice_i_cik_pogodi_sta_je_ono" border="0


Park iz ružnog ugla
BOLNICA_PARK" border="0


Auto mehaničar
MEHANICAR" border="0
SPAWN
SPAWN" border="0





Kao Å¡to vidite većina mapa je ili slikano iz ružnog ugla ili se ne vidi lijepo. Ne zato Å¡to imam neke poremećaje(ne osuÄ'ujte me), jednostavno ne želimo da vam otkrijemo sve.

Na dnevnoj bazi ću kačiti nove slike, uskoro i prezentacije da se smejete mojim poremećajima. Šta sve neću uraditi za vas..

Posetite facebook stranicu: https://www.facebook.com/BalkanDemonsOGC/?fref=ts i ostavite koji lajk, neće vas boliti.

Kekek nolajfer, sprdnja mape mi se svidjaju, takodje ovaj sistem jaila to jest kazna je nesto zanimljivo sto ja jos nisam video, a trudim se da zavrsim u jailu na svakom serveru. (Kriv sam jbg.) Valjda ce te uspeti vratiti stari rekord.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..




Spawn mi se mnogo svidja i ostalo je ok

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Hvala vam svima, znače mi ti komentari :)

Potrebni promoteri.
Za one koji budu postavljali ispod 400 reklama dnevno zagarantovana pozicija promotera odma na openu.
Oni koju budu postavljali 400+ dnevnih reklama sedmicno ce biti placeni po 4$ u cs:go skinovima te naravno promoter na serveru. Javljajte se ili na FB stranicu ili putem Privatne Poruke ovdje na BS.

Citat: berroni.amx poslato Decembar 04, 2017, 20:34:52 POSLE PODNE
Potrebni promoteri.
Za one koji budu postavljali ispod 400 reklama dnevno zagarantovana pozicija promotera odma na openu.
Oni koju budu postavljali 400+ dnevnih reklama sedmicno ce biti placeni po 4$ u cs:go skinovima te naravno promoter na serveru. Javljajte se ili na FB stranicu ili putem Privatne Poruke ovdje na BS.

Jel placate samo cs go skinovima? Ili mozda i paypal? Ne zelim se prijaviti vec me cisto onako zanima.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 04, 2017, 20:48:17 POSLE PODNE
Citat: berroni.amx poslato Decembar 04, 2017, 20:34:52 POSLE PODNE
Potrebni promoteri.
Za one koji budu postavljali ispod 400 reklama dnevno zagarantovana pozicija promotera odma na openu.
Oni koju budu postavljali 400+ dnevnih reklama sedmicno ce biti placeni po 4$ u cs:go skinovima te naravno promoter na serveru. Javljajte se ili na FB stranicu ili putem Privatne Poruke ovdje na BS.

Jel placate samo cs go skinovima? Ili mozda i paypal? Ne zelim se prijaviti vec me cisto onako zanima.

Pa brat ako ti npr primis skinove ides na skins.cash i oni ti nude sa nekom provizijom uzu ti nekih 20 centi u tih 4e
/\

Citat: Selim404 poslato Decembar 04, 2017, 20:58:58 POSLE PODNE
Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 04, 2017, 20:48:17 POSLE PODNE
Citat: berroni.amx poslato Decembar 04, 2017, 20:34:52 POSLE PODNE
Potrebni promoteri.
Za one koji budu postavljali ispod 400 reklama dnevno zagarantovana pozicija promotera odma na openu.
Oni koju budu postavljali 400+ dnevnih reklama sedmicno ce biti placeni po 4$ u cs:go skinovima te naravno promoter na serveru. Javljajte se ili na FB stranicu ili putem Privatne Poruke ovdje na BS.

Jel placate samo cs go skinovima? Ili mozda i paypal? Ne zelim se prijaviti vec me cisto onako zanima.

Pa brat ako ti npr primis skinove ides na skins.cash i oni ti nude sa nekom provizijom uzu ti nekih 20 centi u tih 4e
Koliko se meni cini, ne mozes se prijaviti na neke sajtove ako nemas csgo.
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..


Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 04, 2017, 21:15:43 POSLE PODNE
Citat: Selim404 poslato Decembar 04, 2017, 20:58:58 POSLE PODNE
Citat: Raptorâ,,¢ poslato Decembar 04, 2017, 20:48:17 POSLE PODNE
Citat: berroni.amx poslato Decembar 04, 2017, 20:34:52 POSLE PODNE
Potrebni promoteri.
Za one koji budu postavljali ispod 400 reklama dnevno zagarantovana pozicija promotera odma na openu.
Oni koju budu postavljali 400+ dnevnih reklama sedmicno ce biti placeni po 4$ u cs:go skinovima te naravno promoter na serveru. Javljajte se ili na FB stranicu ili putem Privatne Poruke ovdje na BS.

Jel placate samo cs go skinovima? Ili mozda i paypal? Ne zelim se prijaviti vec me cisto onako zanima.

Pa brat ako ti npr primis skinove ides na skins.cash i oni ti nude sa nekom provizijom uzu ti nekih 20 centi u tih 4e
Koliko se meni cini, ne mozes se prijaviti na neke sajtove ako nemas csgo.
Samo csgo skinovi
Citat: Captain Foux poslato Decembar 04, 2017, 21:29:45 POSLE PODNE
Good luck. :)
Hvala :)

Vatrogasac




(za bolju kvalitetu pritisni sliku)



Više o ovom poslu u jednoj od narednih prezentacija




Zaboravio sam ranije ostaviti credits kingu i mumi za ove TDove
Poslednja Izmena: Decembar 06, 2017, 20:00:04 POSLE PODNE od berroni.pwn