SAMP serveru u 2024

Započeo Banks22, Jul 08, 2024, 10:27:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pozdrav ljudi, samp sam poceo igrati davne 2009 godine na ch...aktivno sam igrao negdje do 2016, 2017 godine i do ove godine nista... malo sam nesto i prije skriptao i uredivao pa me sad opet neka nostalgija ulovila...zanima me ako se jos samp tolko igra i sto vi mislite dali se isplati otvarati server u 2024 godini?
Nije mi cilj nikakva zarada nego zezancija i kracenje vremena

Nisam sa SAMPa i nisam relevantan da bih rekao kakva je tacna situacija.

Moje misljenje je da ovo posustaje dosta, video sam par vecih projekata koji se nisu otvorili, ostali na prezentacijama, video sam i neke koji su se otvorili ali jako slab odaziv... Mislim da nema vise toliko ljudi, koji su zainteresovani da se zadrze i igraju igricu.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ne isplati se vise... jedino sto se igraca tice imao bi mozda jedino da kupis neku staru zajednicu pa otvoris ali i to bi brzo vejrovatno propalo... Mozemo biti srećni sto smo prije x godina igrali SAMP dok je normalan bio. Ja sam zadnji put 2022. godine igrao i sada krajem 2023. godine poceo opet igrati vamo na jednom serveru i mogu ti reci da ima x bolesti kod igraca. Ljudi uzmi i dijele tuđe, privatne slike, otkrivaju imena porodica (majka, otac, brat, sestra), rade mnogo vise Nacionalizam nego prije tipa evo sad gledam psuju Srebrenicu po SAMPU i na FB.. ludilo. Da se barem dobije spaćna kazna kao prije sto je bilo al ni to.. Ak ne vjerujes u ovo sto sam ti napisao, mogu ti sve poslat u PM dokaze za sve ovo.
Jedino mozes ako te hvata nostalgija, uzmi negdje igraj, al bez da otkrivas svoj pravi identitet, zezaj i se tjt :)

Citat: SanelPandzic poslato Jul 08, 2024, 11:25:19 PRE PODNENe isplati se vise... jedino sto se igraca tice imao bi mozda jedino da kupis neku staru zajednicu pa otvoris ali i to bi brzo vejrovatno propalo... Mozemo biti srećni sto smo prije x godina igrali SAMP dok je normalan bio. Ja sam zadnji put 2022. godine igrao i sada krajem 2023. godine poceo opet igrati vamo na jednom serveru i mogu ti reci da ima x bolesti kod igraca. Ljudi uzmi i dijele tuđe, privatne slike, otkrivaju imena porodica (majka, otac, brat, sestra), rade mnogo vise Nacionalizam nego prije tipa evo sad gledam psuju Srebrenicu po SAMPU i na FB.. ludilo. Da se barem dobije spaćna kazna kao prije sto je bilo al ni to.. Ak ne vjerujes u ovo sto sam ti napisao, mogu ti sve poslat u PM dokaze za sve ovo.
Jedino mozes ako te hvata nostalgija, uzmi negdje igraj, al bez da otkrivas svoj pravi identitet, zezaj i se tjt :)

Zar je dotle doslo ? Mislim receno mi je da je sve otislo u tri lepe, valjda se na to mislilo ?
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 08, 2024, 13:38:53 POSLE PODNEZar je dotle doslo ? Mislim receno mi je da je sve otislo u tri lepe, valjda se na to mislilo ?
Evo ovo je na fb sto sam ja vidio u posljedne vrijeme https://imgur.com/a/dlcOYjO - Ovdje vidis dijele se privante lsike, privatni chatovi, nacionalizam (uvijek je bilo i ono strogo se prije kaznjavalo ali sada.. je sve otislo jos gore)
A ovdje na serveru je nacionalaizam, evo ovo je jedna zalba sto je na jedan forum okacena, pa vidi se u chatu sve >  https://imgur.com/a/nOwBLuS

Citat: SanelPandzic poslato Jul 08, 2024, 13:49:55 POSLE PODNEEvo ovo je na fb sto sam ja vidio u posljedne vrijeme https://imgur.com/a/dlcOYjO - Ovdje vidis dijele se privante lsike, privatni chatovi, nacionalizam (uvijek je bilo i ono strogo se prije kaznjavalo ali sada.. je sve otislo jos gore)
A ovdje na serveru je nacionalaizam, evo ovo je jedna zalba sto je na jedan forum okacena, pa vidi se u chatu sve >  https://imgur.com/a/nOwBLuS

Nemam komentar, debilizam
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Hvala na komentarima decki
Prije je bila ekipa odlicna i stvarno je bilo lijepo igrati
I sad bi zelio da tako bude i da se ne mjesa RL sa igricom

Svi pominju samo negativne stvari evo vec 3/4/5 godina, pa jebemu valjda ima nekada i nekih pozitivnih stvari. Druzenje, pricanje do kasno sa jaranima, smijanje..Sta sad citavo vrijeme se trebamo sjecati starih uspomena i pljuvati po sampu jer se to sada manje desava.Istina je, ima ljudi koji kvare samp, ali, i prije 5 godina je bilo debila i retarda poput danas i opet je kao bilo sretnije.Bilo je sretnije jeste, jer se nije davala paznja maloumnicima i debilima koji ti psuju i prozivaju te.Prije kliknes opciju block i rijesis problem, a sada svi glume daj ddos, daj nadji mu ip ovo ono, nadji mu oca,majku itd.Da je samp kao prije, nije, da je se promjenila igra, jeste, ali u malim kolicinama. To je iskreno moje misljenje i tacno me boli briga da li se nekom svidjelo ili ne. LP



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: surreal poslato Jul 08, 2024, 21:32:25 POSLE PODNESvi pominju samo negativne stvari evo vec 3/4/5 godina, pa jebemu valjda ima nekada i nekih pozitivnih stvari. Druzenje, pricanje do kasno sa jaranima, smijanje..Sta sad citavo vrijeme se trebamo sjecati starih uspomena i pljuvati po sampu jer se to sada manje desava.Istina je, ima ljudi koji kvare samp, ali, i prije 5 godina je bilo debila i retarda poput danas i opet je kao bilo sretnije.Bilo je sretnije jeste, jer se nije davala paznja maloumnicima i debilima koji ti psuju i prozivaju te.Prije kliknes opciju block i rijesis problem, a sada svi glume daj ddos, daj nadji mu ip ovo ono, nadji mu oca,majku itd.Da je samp kao prije, nije, da je se promjenila igra, jeste, ali u malim kolicinama. To je iskreno moje misljenje i tacno me boli briga da li se nekom svidjelo ili ne. LP

Mislim da je ovde najveci problem to sto se takvi ne banuju i ne kaznjavaju adekvatno.

Malo sam se raspitao, pitao zasto je neko quit sve ovo, gde je jedini odgovor bio "previse toxic".

Toliko ima igrica gde mozes bolje uzivati u danasnje vreme, starija ekipa se okuplja uvece a ne igra igrice vise, pre ce kod nekoga sony upaliti il zaigrati nesto uz pivo nego igrati online...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ne isplati se nazalost nista vise otvarati koliko god da se potrudis oko marketinga i moda i slicnih stvari sve je uzalud.Igrica je dotakla dno skroz.95% igraca koristi cit i neigrivo je jednostavno.Kao sto je neko vec gore spomenuo vrijedjanja su dostigla maksimum.Na sve to smjena generacija i nema vise te zabave kao u periodu 2009-2014.Propast igre iskreno

Citat: MambaBL poslato Jul 17, 2024, 19:47:31 POSLE PODNENe isplati se nazalost nista vise otvarati koliko god da se potrudis oko marketinga i moda i slicnih stvari sve je uzalud.Igrica je dotakla dno skroz.95% igraca koristi cit i neigrivo je jednostavno.Kao sto je neko vec gore spomenuo vrijedjanja su dostigla maksimum.Na sve to smjena generacija i nema vise te zabave kao u periodu 2009-2014.Propast igre iskreno

Strani server jedino vredi otvarati izgleda, kod njih jos uvek sve funkcionise.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 17, 2024, 19:48:33 POSLE PODNEStrani server jedino vredi otvarati izgleda, kod njih jos uvek sve funkcionise.
Cak i za igranje je najpametnije realno

Citat: MambaBL poslato Jul 17, 2024, 20:04:27 POSLE PODNECak i za igranje je najpametnije realno

Dobar odmor od balkanskih servera...

Moje misljenje je da se ne isplati. Jednostavno ljudi su izgradili povjerenje vecim serverima, koji se nece gasiti bez nekog dobrog razloga. Svakako vazda treba donjeti nesto novo, ali ne da to bude editana skripta SA gdje su samo izmjenjeni tdovi..