Balkan Thug Life v2.6.0

Započeo Xoomer, Avgust 23, 2023, 13:19:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Detth poslato Avgust 24, 2023, 16:31:59 POSLE PODNE
"Owner of Eltano Gaming - Online Gaming Community"
јел проблем што сам купио ? Фоундеру Социлије РП

Citat: Kenzi poslato Avgust 24, 2023, 16:33:21 POSLE PODNE
јел проблем што сам купио ? Фоундеру Социлије РП
Problem je jer si glup... Govoris momku "izadnji malo napolje" a ti dajes kes na samp zajednice, otvara sneke vikend kurce.
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 24, 2023, 16:36:29 POSLE PODNE
Problem je jer si glup... Govoris momku "izadnji malo napolje" a ti dajes kes na samp zajednice, otvara sneke vikend kurce.
Ma pusti ga brateee hahaha, raspust mu je jos par dana pa nece vise smarat :D

Citat: Kenzi poslato Avgust 24, 2023, 16:09:07 POSLE PODNE
Не сери молим те, иди мало напоље изађи
Nije mnogo spicast
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Verzija moda od pre 1.5 godine i to jako ubagovana za sta je zasluzan jedan od najvecih prevaranata koje sam upoznao(Lazar Jevtic).
Sve sto je uspeo sa svojim "velikim" skripterskim sposobnostima je da odradi 1 bug update sa pokradenim mapama i sistemima iz drugih modova, ubaguje mod koji je pre toga bio sa 80% manje bagova i problema i da ga proda kao da je to nesto na cemu je sam radio(radilo 5+ skriptera i svi su ispali ljudi za razliku od njega). Na sve to pozajmio sam mu 100e koje nikad nije vratio jer nema obraza(ovo cisto pisem da se ljudi dalje ne zajebu da bilo sta rade sa njim i da mu bilo kako pomazu u RL).

Citat: RaYmond Palmer poslato Avgust 31, 2023, 12:52:02 POSLE PODNE
Verzija moda od pre 1.5 godine i to jako ubagovana za sta je zasluzan jedan od najvecih prevaranata koje sam upoznao(Lazar Jevtic).
Sve sto je uspeo sa svojim "velikim" skripterskim sposobnostima je da odradi 1 bug update sa pokradenim mapama i sistemima iz drugih modova, ubaguje mod koji je pre toga bio sa 80% manje bagova i problema i da ga proda kao da je to nesto na cemu je sam radio(radilo 5+ skriptera i svi su ispali ljudi za razliku od njega). Na sve to pozajmio sam mu 100e koje nikad nije vratio jer nema obraza(ovo cisto pisem da se ljudi dalje ne zajebu da bilo sta rade sa njim i da mu bilo kako pomazu u RL).

Sta da kazem za lika koji kaze "code nije bitan uopste, bitno je da radi" :D

Citat: Xoomer poslato Avgust 24, 2023, 18:29:31 POSLE PODNE
Ma pusti ga brateee hahaha, raspust mu je jos par dana pa nece vise smarat :D
Хвала Богу, мени је само да се зајебавам у школи

Citat: Detth poslato Avgust 24, 2023, 16:36:29 POSLE PODNE
Problem je jer si glup... Govoris momku "izadnji malo napolje" a ti dajes kes na samp zajednice, otvara sneke vikend kurce.
које рекао у опште да играм јебени самп ххахахахахаха, не играм га 4 мјесеца срце

Citat: RaYmond Palmer poslato Avgust 31, 2023, 12:52:02 POSLE PODNE
Verzija moda od pre 1.5 godine i to jako ubagovana za sta je zasluzan jedan od najvecih prevaranata koje sam upoznao(Lazar Jevtic).
Sve sto je uspeo sa svojim "velikim" skripterskim sposobnostima je da odradi 1 bug update sa pokradenim mapama i sistemima iz drugih modova, ubaguje mod koji je pre toga bio sa 80% manje bagova i problema i da ga proda kao da je to nesto na cemu je sam radio(radilo 5+ skriptera i svi su ispali ljudi za razliku od njega). Na sve to pozajmio sam mu 100e koje nikad nije vratio jer nema obraza(ovo cisto pisem da se ljudi dalje ne zajebu da bilo sta rade sa njim i da mu bilo kako pomazu u RL).

Nemam sta tu reci vlasnik je reko sve...
SA:MP /q 2018-2024


Dobar server, igrao sam na njemu prije

Citat: ivanboskic poslato Avgust 31, 2023, 20:35:40 POSLE PODNE
Dobar server, igrao sam na njemu prije
dobro bi bilo kad ti nebi odgovarao na svaki post po 2/3 puta
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Detth poslato Avgust 31, 2023, 20:48:58 POSLE PODNE
dobro bi bilo kad ti nebi odgovarao na svaki post po 2/3 puta
Dobro bi bilo kad bi ti prestao da sereš po svakom postu

Citat: Kenzi poslato Avgust 31, 2023, 17:36:55 POSLE PODNE
које рекао у опште да играм јебени самп ххахахахахаха, не играм га 4 мјесеца срце
bas si mi nesto lud

Citat: RaYmond Palmer poslato Avgust 31, 2023, 12:52:02 POSLE PODNE
Verzija moda od pre 1.5 godine i to jako ubagovana za sta je zasluzan jedan od najvecih prevaranata koje sam upoznao(Lazar Jevtic).
Sve sto je uspeo sa svojim "velikim" skripterskim sposobnostima je da odradi 1 bug update sa pokradenim mapama i sistemima iz drugih modova, ubaguje mod koji je pre toga bio sa 80% manje bagova i problema i da ga proda kao da je to nesto na cemu je sam radio(radilo 5+ skriptera i svi su ispali ljudi za razliku od njega). Na sve to pozajmio sam mu 100e koje nikad nije vratio jer nema obraza(ovo cisto pisem da se ljudi dalje ne zajebu da bilo sta rade sa njim i da mu bilo kako pomazu u RL).

Eh Ray nemoj sada tako, koliko se ja sećam tebi su odgovarali ti isti "sistemi" iz drugih modova, kao i te "pokradene mape", u to vreme nisi tako govorio, a što se tiče samih noviteta na serveru 70% istih sam ja odradio za 0€. A koliko me pamćenje služi dok sam radio na gamemodu nisi ovako pričao o meni  ;)

Citat: realnaith poslato Avgust 31, 2023, 13:23:35 POSLE PODNE
Sta da kazem za lika koji kaze "code nije bitan uopste, bitno je da radi" :D
Za tebe nemam šta reći, ti si uvek bolji od drugih u svakom mogućem aspektu. Uživaj mi  :D