"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ako nije problem ako neko ko zna da radi oko DINI gamemoda nek mi se javi jer mi treba /l uninvite komanda (kojom lider može izbaciti igrača i dok je offline) - Ako nije problem kontaktiraj te me PM -
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2014, 18:17:55 POSLE PODNE od Jackâ„¢

Action Gaming RP


  • Skripta - 100%
  • Mapa - 100%
  • Forum - 100%


Action Gaming RolePlay Forum

Pozdrav imam jedan problem radim reg/log system i sad zelim ubaciti godine tj. da skripta upise igraceve godine u igracef fajl
za password znam ide ovako:
INI_WriteInt(File,"Password",udb_hash(inputtext));
ali godine nemogu skuziti pa ako netko zeli pomoci hvala mu :D

Citat: akysamp poslato Avgust 03, 2014, 15:04:47 POSLE PODNE
Pozdrav imam jedan problem radim reg/log system i sad zelim ubaciti godine tj. da skripta upise igraceve godine u igracef fajl
za password znam ide ovako:
INI_WriteInt(File,"Password",udb_hash(inputtext));
ali godine nemogu skuziti pa ako netko zeli pomoci hvala mu :D

Pod enumom PlayerInfo definiši Godine, zatim

Pisanje, kod cuvanja igraca: INI_WriteInt(File , "Godine", pInfo[playerid][Godine]);
Load: INI_Int("Godine", pInfo[playerid][Godine]);




forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Hvala Real e sad jel znas kako da taj text koji upise u jedan dialog da se stavi u njegov file znaci ako upise 16 godina kad otvorim njegov file da pise Godine = 16 ako mi mozes pomoci pls :D

Na ovom modu na kojem radim nemam uopce tuning auta, pa zelim filterscriptu ili kodove ili bilo sta da ga imam(po mogucnosti da se moze save, znate, da mu ne nestane tuning kad se parkira)


Blaeks hvala, ali nmg ga tuning u transf... ili wheel arch ang..... nego ocu da napravim svoju komandu /tunecar na jednom mjestu koje je izmapano...

hoces da napravis komandu kojom ces da pokreces tuning kao u default garazama, ili nesto drugo ?




trebao bi ono govno za pravljenje teksta ig,npr ono sto znaju stavi policija na parking ispred pda i tako,zaboravio sam kako se zove

Trebam robbank komandu za up mod,podesite interijer je obican na upu

Treba mi komanda da se iskljuci/nevidi helt od igraca!

Citat: DonVlado poslato Avgust 09, 2014, 09:23:15 PRE PODNE
Treba mi komanda da se iskljuci/nevidi helt od igraca!
ShowNameTags(false); pod OnGameModeInit